MENU

Marcin Motel dyrektorem regionalnym w Qlik

24 maja 2017Blog redakcji

Odpowiada za działalność firmy Qlik na rynkach Europy Wschodniej. Stanowisko objął z początkiem maja br.

Jak podkreśla nowy dyrektor regionalny Qlik, jego głównym celem jest zwiększenie udziałów Qlik na rynkach Europy Wschodniej. „Chcę skupić się na wprowadzaniu rozwiązań Qlik do firm każdej wielkości, w całym regionie Europy Wschodniej. Dzięki naszej nowoczesnej platformie Business Intelligence możemy sprostać wszelkim potrzebom analitycznym dużych przedsiębiorstw. To oczywiste, że istnieje zapotrzebowanie na szybkie i łatwe w obsłudze rozwiązania do analizy i wizualizacji danych” – mówi Marcin Motel. „Tradycyjne narzędzia BI nie są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom współczesnego biznesu. Małym i średnim przedsiębiorstwom oferujemy również usługę Qlik Cloud, dzięki której mogą one skorzystać z pełnych możliwości Qlik Sense, w korzystnej cenowo subskrypcji” – dodaje.

Marcin Motel jest związany z branżą IT od 1993 roku. Pracował m.in. w firmach Comp, EMC i Veritas Software. W latach 2005 – 2006 kierował działalnością firmy Computer Associates w Polsce i Krajach Bałtyckich. Od 2007 do 2010 roku odpowiadał za polski oddział Software AG. Od 2011 roku przez cztery lata kierował pracami zespołu IBM Information Management w Polsce i państwach bałtyckich. Bezpośrednio przed objęciem stanowiska dyrektora regionalnego w firmie Qlik, Marcin Motel był regionalnym szefem sprzedaży firmy BMC Software w Polsce.

The following two tabs change content below.
Piotr Waszczuk

Piotr Waszczuk

Zastępca redaktora naczelnego ITwiz. O rynku nowych technologii pisze od 12 lat. Autor publikacji, wywiadów, artykułów oraz opracowań dotyczących trendów i wydarzeń rynku IT, a także systemów wspierających biznes oraz nowych technologii. Redaktor prowadzący Raporty ITwiz poświęcone technologii in-memory oraz rozwiązaniom cloud computing. Autor licznych relacji z konferencji branżowych, publikacji analitycznych, materiałów typu case study i tłumaczeń.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »