BranżaStrefa IFSWdrożeniaRynek

Niemiecki producent pojazdów użytkowych wdroży najnowszy system IFS

Firma Feldbinder, jeden z największych na świecie producentów cystern, wagonów kolejowych i kontenerów wykorzysta oprogramowanie IFS Applications 10 na potrzeby konsolidacji i usprawnienia kluczowych procesów biznesowych. System firmy IFS będzie wykorzystywany w oddziałach Feldbinder w Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji, a także w niemieckiej centrali.

Niemiecki producent pojazdów użytkowych wdroży najnowszy system IFS

Dzięki IFS Applications 10 firma Feldbinder zaopatrzy swoje dwa zakłady produkcyjne w Niemczech w najnowocześniejszą technologię dla przedsiębiorstw. Celem tej zmiany będzie usystematyzowanie i połączenie procesów oraz zgromadzenie wiedzy technologicznej swoich pracowników w jednym systemie. Rozwiązanie zostanie również wdrożone w spółkach zależnych firmy świadczących usługi serwisowe, a także w oddziałach sprzedaży za granicą. Po zakończeniu wdrożenia firma Feldbinder będzie mogła korzystać ze zintegrowanego, wszechstronnego systemu wspomagającego zarządzanie finansami, księgowością i płacami, a także materiałami, produkcją, dostawami i fakturowaniem, oraz serwisowaniem i naprawami.

Lepszy wgląd we współpracę międzywydziałową ułatwi podejmowanie decyzji w firmie Feldbinder. Optymalizowanie i synchronizowanie wydajności poszczególnych jednostek produkcyjnych pomoże również znacznie skrócić czas produkcji. System IFS Applications pozwoli osiągnąć wysoki standard bezpieczeństwa pracy w firmie oraz usprawni opracowywanie prototypów we współpracy z klientami.

Po wnikliwej analizie rozwiązań dostępnych na rynku firma Feldbinder wybrała rozwiązanie IFS Applications 10, które wyróżniało się pośród propozycji innych dostawców oprogramowania ERP. Jednym z najważniejszych aspektów przemawiających na korzyść wybranego rozwiązania była jego wszechstronność, a ponadto przyjazny użytkownikowi interfejs IFS Aurena, zaawansowane narzędzia do współpracy wielooddziałowej oraz bogate opcje konfiguracji.
System IFS Applications 10 zostanie wdrożony równolegle w obu zakładach produkcyjnych firmy Feldbinder. Będzie też wdrażany w podlegających jej firmach serwisowych, a także w organizacjach sprzedaży międzynarodowej w Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji.

Przeczytaj również
IFS przejmuje Axios Systems. Rozszerza ofertę rozwiązań do zarządzania serwisem

„IFS Applications 10 wspiera niemal wszystkie nasze procesy biznesowe w kraju i za granicą. Pozwala również gromadzić wiedzę ekspercką naszych pracowników w jednym systemie, by była dostępna dla wszystkich” – powiedział Dirk Feldbinder, partner zarządzający w firmie Feldbinder. „Cieszy nas możliwość wdrożenia innowacyjnego, zintegrowanego rozwiązania oraz przejścia do kolejnego etapu na drodze do cyfryzacji naszej firmy”.
Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu IFS w Europie Centralnej, dodał: „Komfort obsługi systemu, integracja serwisu oraz wsparcie w optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach, które produkują na skalę międzynarodową, to obszary, w które niemało zainwestowaliśmy w procesie rozwoju systemu IFS Applications 10. Umowa zawarta z firmą Feldbinder dowodzi po raz kolejny, że jesteśmy godnym zaufania partnerem. Liczymy na to, że nasza współpraca będzie długa i owocna”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *