BranżaRynek

NOVENTIQ to nowa marka spółki powstałej z podziału Softline Holding

Rebranding ma być otwarciem nowego rozdziału dla firmy wyspecjalizowanej m.in. w usługach wspierającą cyfrową transformację biznesu.

NOVENTIQ to nowa marka spółki powstałej z podziału Softline Holding

NOVENTIQ to nowa nazwa spółki powstałej z podziału firmy firma Softline Holding – i wydzielenia z niej struktur związanych wcześniej z rynkiem rosyjskim. Wedle zapowiedzi w ramach działalności pod nową marką kontynuowana będzie m.in. współpraca z wiodącymi dostawcami technologii, w tym silne partnerstwo z firmą Microsoft. Na polskim rynku, spółka obecna już pod nową marką będzie oferować także rozwiązania, firm takich jak: Adobe, Autodesk, Corel, czy Acronis.

Przedstawiciele firmy NOVENTIQ zapowiadają m.in. rozwój oferty usług związanych z wykorzystaniem modelu chmury obliczeniowej, rozwiązań future workplace, cyberbezpieczeństwa, a także wdrożeń oprogramowania oraz doradztwa. “Rozpoczynamy działalność NOVENTIQ z przekonaniem, że nasz biznes będzie rozwijał się i zyskiwał na znaczeniu. Mamy nadzieję ugruntować naszą pozycję jako najlepszego dostawcy rozwiązań i usług w zakresie transformacji cyfrowej i cyberbezpieczeństwa dla klientów na rynkach wschodzących i nie tylko. Nowa marka kontynuuje wartości marki Softline, którą polubili nasi klienci, pracownicy oraz partnerzy biznesowi, oraz która pomogła nam tak wiele osiągnąć w ciągu ostatnich kilku lat” – mówi Sergey Chernovolenko, dyrektor generalny NOVENTIQ. Zapowiada on również plany zwiększenia zatrudnienia oraz rozwoju na wybranych rynkach.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.