CyberbezpieczeństwoPolecane tematy

Ochrona danych w dobie powszechnego wykorzystania Internetu

Niektóre firmy, z obawy przed pochodzącymi z Internetu niebezpieczeństwami, unikają otwarcia własnej infrastruktury na świat. Inne, czują się bezpieczne już po zainstalowaniu firewall’a – jednak takie rozwiązanie, choć daje pewną ochronę, to w obliczu dzisiejszych zagrożeń nie jest wystarczające.

Ochrona danych w dobie powszechnego wykorzystania Internetu

Organizacje świadome ryzyka, skali niebezpieczeństw oraz konieczności ochrony przesyłanych i przechowywanych informacji wybierają rozwiązania, które pozwalają nie tylko zabezpieczyć dane, ale też zachować wydajność infrastruktury. Rozwiązania sprzętowo-aplikacyjne, takie jak IBM DataPower Gateway, to fizyczne urządzenia, które włączone do infrastruktury DMZ pozwalają zbudować bezpieczne środowisko wymiany informacji wewnątrz organizacji oraz w ramach jej otoczenia biznesowego.

Rozwiązania sprzętowe w bezpieczeństwie i DataPower Gateway są tematem bezpłatnego webinarium, na które zapraszamy 19 listopada. Podczas webinarium pokażemy jak szybko i bezpiecznie otworzyć wartościowe zasoby i usługi IT w zupełnie nowych kanałach – dając swobodny dostęp klientom, pracownikom, i partnerom. Pokażemy również jak skutecznie zabezpieczać, zintegrować, sterować oraz optymalizować dostęp dla różnego rodzaju komunikacji poprzez jedną spójną platformę.

Webinarium poprowadzi Andrzej Kowalczyk, ekspert IBM Polska, specjalizujący się w szeroko rozumianej integracji systemów, architektury SOA czy też API Management oraz rozwiązaniach zapewniających bezpieczeństwo w wymienionych tematach. Patronat nad webinarium objęło Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych.

Zapraszamy do rejestracji i udziału:
https://www.e-webinaria.pl/events/zabezpieczenia-przesylanych-i-przechowywanych-informacji/

Jeżeli nie możecie Państwo uczestniczyć w webinarium na żywo, kilka dni później na stronie: https://www.e-webinaria.pl/events/zabezpieczenia-przesylanych-i-przechowywanych-informacji/ będzie można obejrzeć jego zapis.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *