PracaRynekPolecane tematy

Operator Chmury Krajowej uruchomił program szkoleń i certyfikacji Google Cloud Platform

Szkolenia organizowane przez Operatora Chmury Krajowej we współpracy z Google Cloud pozwalają na zdobycie cenionych na rynku kompetencji z zakresu budowania i zarządzania środowiskami chmurowymi.

Operator Chmury Krajowej uruchomił program szkoleń i certyfikacji Google Cloud Platform

Wedle zapowiedzi program szkolenia organizowanego we współpracy z Google Cloud pozwala na uzyskanie kompetencji dla architektów i inżynierów platformy Google Cloud Platform, a także dla specjalistów z dziedziny zarządzania danymi. Uczestnicy programu szkoleniowego będą mogli wziąć udział w kursach i warsztatach. Certyfikat Google Cloud Architect, Google Cloud Engineer lub Google Data Engineer otrzymuje się po skończonym szkoleniu, którego zwieńczeniem jest egzamin. Przedstawiciele Operatora Chmury Krajowej podkreślają, że udział w szkoleniach Google Cloud Platform pozwala uzyskać umiejętności w szczególnym stopniu poszukiwane na rynku.

“Program szkoleń i certyfikacji Google Cloud Platform to nie tylko dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, ale też otwarta furtka do zdobycia najbardziej pożądanych obecnie na rynku IT kompetencji. W ramach programu oferujemy ponad 30 kursów online dostępnych w trybie ‘on-demand’ przez 12-miesięcy oraz 300 laboratoriów internetowych, umożliwiających zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie wykorzystywania Google Cloud Platform” – podkreśla Jerzy Dąbrówka, dyrektor ds. produktów w Operatorze Chmury Krajowej. Planowane jest też stopniowe rozszerzanie oferty szkoleń. “Zależy nam, aby na polskim rynku przybywało ekspertów z obszaru zarządzania danymi w chmurze. To konieczne, żeby szybciej i skuteczniej wykorzystywać nieograniczone możliwości jakie daje cyfryzacja gospodarki” – dodaje Jerzy Dąbrówka.

Co ważne, do 7 lutego 2020 roku obowiązują promocyjne warunki udziału w szkoleniach. Uczestnicy programu promocyjnego otrzymają zwrot wszystkich środków wydanych na szkolenie w formie kredytów pozwalających na skorzystanie z usług Google Cloud Platform. W okresie promocyjnym obowiązują również obniżone ceny udziału w szkoleniach. Przykładowo, koszt udziału w szkoleniu online to 443 euro za osobę.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach Google Cloud i Operatora Chmury Krajowej są dostępne na stronie: https://lnkd.in/gcF3j2j

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *