Informacje prasoweStrefa IFSWdrożeniaRynek

Oprogramowanie IFS wesprze wiodącego producenta autobusów miejskich

Przedstawiciele firmy IFS poinformowali o zawarciu strategicznej umowy z irlandzką firmą Wrights Group. Na jej mocy jeden z wiodących dostawców pojazdów transportu publicznego wdroży zintegrowane oprogramowanie IFS Applications. O wyborze rozwiązania zadecydowała m.in. wysoka skalowalność, a także łatwość konfiguracji systemu, który ma pomóc w optymalizacji globalnej działalności Wright Group.

Oprogramowanie IFS wesprze wiodącego producenta autobusów miejskich

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Wrights Group, jeden z wiodących europejskich dostawców pojazdów transportu publicznego, wybrała system IFS Applications™, który pomoże w optymalizacji jej globalnych działań. Umowa obejmuje licencje, utrzymanie i usługi o wartości ok. 1,2 miliona GPB. Firma Wrights Group, z siedzibą w Ballymenie w Irlandii Północnej, jest niezależnym, wiodącym projektantem i producentem autobusów. W celu urzeczywistnienia planów związanych z ekspansją na rynki Europy, Azji oraz obu Ameryk firma poszukiwała prostego w konfiguracji, utrzymaniu i skalowaniu systemu dla przedsiębiorstw.

„Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ oferuje on najlepsze połączenie globalnych usług wielooddziałowych oraz zaawansowanych funkcji obejmujących konfigurację produktu, zarządzanie projektami oraz łańcuch dostaw” — mówi Lorraine Rock, dyrektor ds. globalnych łańcuchów dostaw w firmie Wrights Group. „Kolejnym ważnym czynnikiem była łatwość samodzielnej konfiguracji systemu przy zachowaniu możliwości aktualizacji do nowych wersji w przyszłości”. „Z przyjemnością ogłaszamy pozyskanie tego ważnego klienta i cieszymy się, że będziemy wspierać firmę Wrights Group w realizacji założonych celów” — mówi Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS Europe West. „Firma IFS oferuje kompleksowe rozwiązania wielu renomowanym klientom działającym globalnie w branży motoryzacyjnej” – dodaje.

Wrights Group Ltd to jeden z wiodących europejskich dostawców pojazdów transportu publicznego. Założona w 1946 r. firma Wrights Group była pionierem produkcji autobusów niskopodłogowych w Wielkiej Brytanii. Niedawno firma pozyskała kontrakt na produkcję autobusów New Routemaster dla miasta Londyn.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *