Informacje prasoweStrefa IFSWdrożeniaRynek

Oprogramowanie IFS wesprze wiodącego producenta autobusów miejskich

Przedstawiciele firmy IFS poinformowali o zawarciu strategicznej umowy z irlandzką firmą Wrights Group. Na jej mocy jeden z wiodących dostawców pojazdów transportu publicznego wdroży zintegrowane oprogramowanie IFS Applications. O wyborze rozwiązania zadecydowała m.in. wysoka skalowalność, a także łatwość konfiguracji systemu, który ma pomóc w optymalizacji globalnej działalności Wright Group.

Oprogramowanie IFS wesprze wiodącego producenta autobusów miejskich

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Wrights Group, jeden z wiodących europejskich dostawców pojazdów transportu publicznego, wybrała system IFS Applications™, który pomoże w optymalizacji jej globalnych działań. Umowa obejmuje licencje, utrzymanie i usługi o wartości ok. 1,2 miliona GPB. Firma Wrights Group, z siedzibą w Ballymenie w Irlandii Północnej, jest niezależnym, wiodącym projektantem i producentem autobusów. W celu urzeczywistnienia planów związanych z ekspansją na rynki Europy, Azji oraz obu Ameryk firma poszukiwała prostego w konfiguracji, utrzymaniu i skalowaniu systemu dla przedsiębiorstw.

„Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ oferuje on najlepsze połączenie globalnych usług wielooddziałowych oraz zaawansowanych funkcji obejmujących konfigurację produktu, zarządzanie projektami oraz łańcuch dostaw” — mówi Lorraine Rock, dyrektor ds. globalnych łańcuchów dostaw w firmie Wrights Group. „Kolejnym ważnym czynnikiem była łatwość samodzielnej konfiguracji systemu przy zachowaniu możliwości aktualizacji do nowych wersji w przyszłości”. „Z przyjemnością ogłaszamy pozyskanie tego ważnego klienta i cieszymy się, że będziemy wspierać firmę Wrights Group w realizacji założonych celów” — mówi Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS Europe West. „Firma IFS oferuje kompleksowe rozwiązania wielu renomowanym klientom działającym globalnie w branży motoryzacyjnej” – dodaje.

Wrights Group Ltd to jeden z wiodących europejskich dostawców pojazdów transportu publicznego. Założona w 1946 r. firma Wrights Group była pionierem produkcji autobusów niskopodłogowych w Wielkiej Brytanii. Niedawno firma pozyskała kontrakt na produkcję autobusów New Routemaster dla miasta Londyn.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *