Zmiany kadrowe

Patryk Osęka szefem zespołu usług i wdrożeń GIS w Esri Polska

W randze członka zarządu obejmie stanowisko Dyrektora Pionu Usług i Wdrożeń GIS. Będzie odpowiedzialny za wzmocnienie efektywności działania i realizacji założonych celów zespołu wdrożeniowego. Zapewni również wsparcie we wszystkich obszarach działalności zespołu, a więc – analiz, projektowania architektury, realizacji projektów, rozwoju aplikacji, szkoleń i wdrożeń.

Patryk Osęka szefem zespołu usług i wdrożeń GIS w Esri Polska

Patryk Osęka jako Dyrektor Pionu Usług i Wdrożeń w Esri Polska będzie kierował zespołem zatrudniającym ok. 60 osób. Będzie także zaangażowany w realizację planów rozwoju oraz usprawnienie prac realizowanych dla klientów Esri Polska. “Cieszę się, że dołącza do nas tak doświadczony i wszechstronny menedżer. Mam przekonanie, że Patryk wniesie nowe, ciekawe i inspirujące spojrzenie na nasz model pracy i realizacji usług, projektów i szkoleń dla naszych projektów. W kontekście naszych planów rozwoju i systematycznego doskonalenia naszej pracy na rzecz klientów to niezmiernie ważny aspekt” – podkreśla Agnieszka Nosal, dyrektor generalna firmy Esri Polska.

“Temat projektów i analiz GIS mam wpisane w swoje zawodowe DNA, dlatego niezmiernie się cieszę, że będę mógł realizować swoje kolejne kroki w tak wspaniałej organizacji jak Esri Polska. Jest dla mnie bardzo istotne aby móc robić rzeczy, które mają realny, pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość – a działalność Esri właśnie taka jest. Każdy projekt, każde wdrożenie pozostawia świat odrobinę lepszy, bardziej zorganizowany i łatwiejszy w zarządzaniu” – zapewnia Patryk Osęka, Dyrektor Pionu Usług i Wdrożeń w firmie Esri Polska.

Patryk Osęka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT na różnych stanowiskach. Karierę zawodową rozpoczął niemal 2 dekady temu. Początkowo specjalizował się m.in. w pracach programistycznych. W 2006 roku dołączył do zespołu firmy Indigo, gdzie współtworzył serwis Targeo.pl – początkowo w roli developera, a następnie Project Manager. W 2015 roku objął stanowisko członka zarządu i dyrektora ds. operacyjnych firmy Indigo. Równolegle, od 2015 roku pełnił też funkcję członka zarządu Indigo Media. Odpowiadał m.in. za działania sprzedażowe. W 2017 roku objął stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w firmie AutoMapa. Odpowiadał m.in. za procesy połączenia spółek z grupy, reorganizację i optymalizację procesów wewnętrznych, a także opracowanie oferty i sprzedaż w obszarze B2B. Kierował także działem projektów IT.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *