MENU

Piotr Kasak wiceprezesem BPSC

12 września 2013Blog redakcji

 

Objął on stanowisko wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży, będzie odpowiedzialny za funkcjonowanie wszystkich działów sprzedażowych w firmie.Piotr_Kasak_wiceprezes_BPSC

W latach 1996-2012 pracował w firmie Oracle, ostatnio na stanowisku Senior Director Central Europe TGB. Następnie przez 9 miesięcy w SAP na stanowisku Sales Director CEE Global Services. Jest też inwestorem firmy Estimote.

Piotr Kasak rozpoczyna pracę w istotnym dla polityki sprzedażowej BPSC momencie” – można przeczyać w oficjalnym komunikacie. Oferta chorzowskiego dostawcy oprogramowania poszerzyła się w ostatnich miesiącach o system Impuls EVO, rozwiązania mobilne oraz moduł mHR. „Stąd konieczność zwiększenia aktywności sprzedażowej” – twierdzą przedstawiciele BPSC.

The following two tabs change content below.
Adam Jadczak

Adam Jadczak

O IT w biznesie pisze od 23 lat. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem IT oraz informatyką w zastosowaniach biznesowych. Od września 2013 roku redaktor naczelny serwisu ITwiz.pl, od kwietnia 2014 roku redaktor naczelny magazynu ITwiz. Pomysłodawca raportu ITwiz Best 100 „Dwa oblicza IT”, wydanego w czerwcu 2015 roku.

Podobne tematy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

« »