AplikacjeRynek

Platforma Avaya Spaces dostępna nieodpłatnie dla instytucji edukacyjnych

Firma Avaya jest kolejnym dostawcą rozwiązań zintegrowanej komunikacji, który zdecydował się udostępnić nieodpłatną wersję swojej platformy UC na rzecz instytucji edukacyjnych, w tym szkół wyższych i uniwersytetów. Będą one mogły nieodpłatnie korzystać z pełnej funkcjonalności platformy Avaya Spaces do 31 sierpnia 2020 roku.

Platforma Avaya Spaces dostępna nieodpłatnie dla instytucji edukacyjnych

Przedstawiciele firmy Avaya poinformowali o nieodpłatnym udostępnieniu platformy Spaces instytucjom edukacyjnym oraz organizacjom non-profit z całego świata. Udostępniona bezpłatnie funkcjonalność Avaya Spaces umożliwia m.in. korzystanie z telekonferencji i wideokonferencji dla maksymalnie 200 uczestników. Wspierana jest też funkcjonalność czatu oraz udostępnienia plików. “Avaya ściśle monitoruje sytuację związaną z epidemią koronawirusa, która dotyka ludzi na całym świecie. W obecnej chwili ogromne znaczenie ma powstrzymanie choroby, co wymaga ograniczenia podróży i bezpośredniego kontaktu pomiędzy ludźmi. Jako firma technologiczna oferująca rozwiązania do komunikacji i współpracy zdecydowaliśmy się wesprzeć te działania bezpłatne udostępniając rozwiązanie Avaya Spaces wszystkim instytucjom edukacyjnym i organizacjom non-profit. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą one mogły zachować ciągłość prowadzenia zajęć i zrealizować swoje cele edukacyjne pomimo zaistniałych okoliczności” – mówi Łukasz Kulig, dyrektor zarządzający Avaya Polska.

Szczegóły związane z dostępnością platformy Avaya Spaces dla instytucji edukacyjnych są dostępne na stronie https://www.avaya.com/spaces-offer.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *