RynekPolecane tematy

Podcast ITwiz – już wkrótce nowy cykl rozmów o technologii

Promocja

W ramach podcastu 2PirTech tworzymy cykl wywiadów “Technology under 30”, aby zrozumieć podejście Generacji Z do technologii i tego, jak zmienia otaczający ich świat, ich życie – na plus lub minus.

Podcast ITwiz – już wkrótce nowy cykl rozmów o technologii

Jednocześnie pokazujemy jak oni – dzięki technologii – chcą zmieniać świat. Często bowiem są to twórcy startup’ów budujących obecność marek w metaverse, wykorzystujący lub tworzący technologie takie, jak Blockchain czy Quantum Computing, studiujący poza granicami Polski, wysyłający młode osoby na studia zagraniczne albo też wspierający innowacje i inkubację nowych, młodych spółek technologicznych w Polsce.

W ramach cyklu Technology under 30 będziecie więc mogli posłuchać głosu młodszego pokolenia – nasi goście nie przekroczyli jeszcze trzydziestki.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Partnerem Strategicznym cyklu Technology under 30 jest PKO Bank Polski – lider technologiczny polskiego sektora bankowego wspierający rozwój start-upów i pionier bankowości w Metaverse.

Jesteśmy przekonani, że sposób dyskutowania o technologii definiuje nasz poziom jej rozumienia. Ten z kolei wpływa na to, jak technologię będziemy tworzyć, regulować i w efekcie wykorzystywać.

Już wkrótce na naszych kanałach znajdziecie pierwszy odcinek serii, a już teraz sprawdźcie, kogo będziemy gościć w Technology under 30:

🔹Wiktoria Wójcik – co-founder inStreamly | Forbes 30u30 Europe – rozmowa o rynku metaverse, najciekawszych markach i projektach, kierunkach rozwoju treści i sposobach ich „konsumowania”.

🔹 Weronika Marciniak – Founder & CEO at Future is meta i Weronika Fiałkowska – Biuro Innowacji PKO Banku Polskiego, zespół metaverse – rozmowa o budowaniu obecności marki w metaverse i łączeniu światów cyfrowych i „realnych”.

🔹 Kacper Raciborski – Co-Founder and CEO of Innovations Hub Foundation – rozmowa o innowacyjności w Polsce, barierach w jej rozwoje, procesie inkubacji, tym jak przebić się ze swoim pomysłem, rynku start-upów, celach jakie młodzi ludzie stawiają sobie tworząc je i wyzwaniach, przed którymi stają.

🔹 Nina Wieretilo – Founder @EduCat – rozmowa o wysyłaniu polskich uczniów na studia za granicą, tym co jej dały, a także prowadzonym przez siebie nomadzim życiu.

🔹 Maurycy Konopacki – Biuro Innowacji PKO Banku Polskiego – rozmowa o przyszłości technologii Blockchain i wykorzystaniu jej w sektorze bankowym.

🔹 Zuzanna Kosobudzka – Co-founder upLYFT – rozmowa o innowacjach w sektorze zdrowia i DeepTech, drodze na rynku start-up’ów.

🔹 dr. Michał Parniak – kierownik Laboratorium Urządzeń Kwantowo-Optycznych w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego – rozmowa o kwantowej przyszłość świata; a także światowych problemach, które mogą / powinny w pierwszej kolejności rozwiązać komputery kwantowe.

🔹 Aga Pałka – founder getdressed & playwith.life – rozmowa o wsparciu start-up’erów, Bucket List Journal i spełnianiu marzeń

🔹 Michał Wyrębkowski – European Research Director, Yale School of Management; ReThink.CEE Non-resident Fellow, German Marshall Fund of the United States – rozmowa o AI, wykorzystaniu nowych technologii w badaniach na Yale dotyczących m.in. sankcji i Rosji, ClimateTech.

🔹 Jan Bartkowiak – Founder & President at Econverse – rozmowa o spełnianiu marzeń o własnym biznesie; wsparciu licealistów w budowie firm; marzeniach młodych, przyszłych founderów; i tym jak według nich powinien wyglądać świat.

Pamiętajcie, żeby zasubskrybować nasze kanały – wtedy nie przegapicie żadnego odcinka.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *