AplikacjeRynek

Polski system Lease Commander zarządza najmem sieci sklepów Yves Rocher

Firma Yves Rocher rozpoczęła korzystanie z polskiego oprogramowania Lease Commander, które wspiera zarządzanie najmem ponad 100 sklepów francuskiej marki kosmetycznej. Wkrótce wdrożenie tego rozwiązania zainicjuje także grupa GastroMall.

Polski system Lease Commander zarządza najmem sieci sklepów Yves Rocher

Wspomniany system porządkuje informacje z umów najmu i dostarcza wiedzy potrzebnej do zarządzania lokalizacjami. Jak wskazują jego twórcy – rzeszowscy prawnicy z kancelarii Causa Finita oraz firma informatyczna Appgo – rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet 70% czasu i kosztów związanych z odszukiwaniem, systematyzowaniem, przetwarzaniem i raportowaniem danych z dokumentów najmu. Wspiera także hybrydowy model zarządzania obiektami, tak ważny w dobie pandemii.

„Najem to bardzo istotny koszt sieci handlowej. Lease Commander daje możliwość jego stałej kontroli. Pozwala szybko sprawdzić, czy wynajmujący wystawili faktury zgodnie z dokumentami najmu. To z pewnością duża pomoc dla naszej administracji. Jeżeli chodzi o inne obszary, system organizuje informacje z umów najmu. Otrzymujemy przekrojowe raporty dostosowane do aktualnych potrzeb zarządczych. Są one później zasilane aktualnymi danymi i możemy je pobierać w dowolnym czasie. Dzięki temu mamy lepszą wiedzę przy podejmowaniu ważniejszych decyzji operacyjnych” – skomentował Paweł Netiacha, szef sieci Yves Rocher na Polskę.

Aplikacja jest rozwiązaniem klasy SaaS i nie wymaga po stronie klienta ani instalacji, ani budowy dedykowanej infrastruktury. Nie tylko pozwala na szybkie i intuicyjne zarządzanie umowami najmu, ale także umożliwia zebranie w jednym miejscu istotnych warunków biznesowych ze wszystkich umów oraz zestawienie ich ze sobą – informują przedstawiciele producenta. Dane pogrupowane są w jednolity, przejrzysty sposób i pozwalają na dokonywanie rozmaitych zestawień i porównań. Informacje istotne lub bardziej skomplikowane można weryfikować w oparciu o podgląd fragmentu (wycinek) rzeczywistej, podpisanej umowy. Dodatkowo, system posiada szczegółowe kalendarium terminów, wspomagane przez zestaw powiadomień mailowych. Lease Commander monitoruje i przypomina również o okresowych terminach z umów najmu (np. związanych z wygasaniem zabezpieczeń najemców) oraz tych o charakterze technicznym.

Przeczytaj również
Long Storage Short, czyli jak dobrać optymalny kosztowo i wydajnościowo system pamięci masowej

„Oprogramowanie znakomicie sprawdza się nie tylko w czasie pandemii kiedy ogranicza się kontakty międzyludzkie. Na stałe wprowadza nowy, tańszy, hybrydowy model zarządzania siecią sklepów czy restauracji umiejscowionych w różnych centrach handlowych na terenie całej Polski” – podsumowała Mec. Diana Kalita- Knapczyk, radca prawny w kancelarii Causa Finita.

Z systemu Lease Commander można korzystać na komputerze, tablecie oraz smartfonie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *