Branża ITRynek

Producent urządzeń laserowych wykorzysta nowy system klasy ERP

System IFS Applications będzie wspierać m.in. procesy związane z produkcją oraz serwisem w tureckiej firmie Nukon. Funkcjonalność oprogramowania obejmie wszystkie kluczowe obszary działalności firmy. System firmy IFS pełnić będzie rolę głównego rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Producent urządzeń laserowych wykorzysta nowy system klasy ERP

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Nukon, turecki producent przemysłowych wycinarek wykorzystujących laser włóknowy, wdroży system IFS Applications jako swój główny system do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Jeden z czołowych tureckich producentów wycinarek, firma Nukon opracowuje rozwiązania do cięcia laserem, wodą pod wysokim ciśnieniem (waterjet), plazmą i tlenem CNC, które są oferowane na rynku globalnym.

Po wnikliwej ocenie ofert firma Nukon wybrała rozwiązanie firmy IFS ze względu na liczne referencje w branży oraz kompleksowe wsparcie systemu IFS Applications przy produkcji mieszanej i konfiguracji na zamówienie.

Rozwiązanie firmy IFS zostanie wdrożone w podmiocie zależnym firmy Nukon — spółce Nuri Körüstan Inc., gdzie wesprze ono procesy inżynieryjne i projektowe, zarządzanie produkcją, jakością, sprzedażą, zakupami, finansami, zasobami ludzkimi, projektami i remontami.

„Istotnym powodem, dla którego wybraliśmy system IFS Applications, były liczne pozytywne opinie klientów z Turcji, ale i z całego świata, które firma IFS mogła nam przedstawić” — powiedział Oktay Akyıldızsaid, dyrektor generalny w firmie Nukon. „Kolejnym ważnym czynnikiem było wsparcie, które rozwiązanie firmy IFS zapewniało w obszarze zarządzania konfiguracją, co idealnie wpisywało się w nasze podejście biznesowe. Z niecierpliwością czekam na szybkie i pomyślnie przeprowadzone wdrożenie”.

Dyrektor zarządzający IFS Turkey Ergin Öztürk dodał: „Bardzo się cieszymy na myśl o współpracy z dynamiczną firmą Nukon, oferującą szeroką gamę produktów. System IFS Applications zapewnia idealne połączenie kompleksowej funkcjonalności ERP i najlepszych w swojej klasie, dostosowanych do branży funkcji, które, moim zdaniem, idealnie wesprą zróżnicowany łańcuch wartości firmy Nukon. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli wesprzeć firmę Nukon w jej ciągłym rozwoju, oraz mamy nadzieję, że będzie to wieloletnia i korzystna dla obu stron współpraca”.

Do klientów firmy IFS zaliczają się następujące firmy z sektora produkcyjnego w Turcji: Durmazlar Makine, Baykal Makine, Ektam Makine, Ersey Makine, Çumitaş, Tuvasaş, Uzer Makina, Tolon Makina, Akar Makine, Friterm, Cantek, Yılmaz Redüktör oraz Gamak Motor.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *