BiznesRynek

Promocje NetiaNext ułatwią cyfrową transformację biznesu w czasie epidemii

Aby ułatwić organizacjom, przyśpieszone z powodu pandemii przechodzenie cyfrowej transformacji, Netia wprowadziła promocyjne warunki zakupu wybranych – najbardziej przydatnych w cyfrowym funkcjonowaniu – zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext dla średniego i dużego biznesu.

Promocje NetiaNext ułatwią cyfrową transformację biznesu w czasie epidemii

Epidemia koronawirusa spowodowała wysyp różnego rodzaju promocyjnych ofert m.in. ze strony operatorów telekomunikacyjnych. Były to jednak głównie oferty dla klientów indywidualnych. „W Netii zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji również w segmencie B2B, który obsługuje średnie i duże firmy oraz instytucje. Dotyczą one tych zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext, które są najbardziej potrzebne w firmach i instytucjach w czasie lawinowego wzrostu popularności pracy zdalnej oraz elektronicznego obiegu dokumentów. Nie mogło też zabraknąć atrakcyjnej oferty na usługę chmurową, której skalowalność jest najlepszą odpowiedzą wyzwania obecnych czasów” – mówi Tomasz Orłowski, kierownik działu rozwoju produktów ICT dla obszaru B2B w Netii.

I tak, promocyjne warunki zaproponowane przez operatora dotyczą rozwiązań ochrony danych: Netia Data Safe oraz Netia Data Protection; kompleksowego systemu do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów Netia Paperless; wysokiej jakości wideokonferencji Netia Video Anywhere; oraz ochrony i zarządzania firmowymi urządzeniami mobilnymi Netia Endpoint Management. W zależności od długości umowy, Netia proponuje na start nawet do 6 miesięcy świadczenia usług bez opłat i do 50% rabatu w kolejnych miesiącach.

W kontekście pracy zdalnej warto z kolei wspomnieć o najnowszej usłudze Netia IT Support – firma dostarcza w ramach jednej opłaty abonamentowej nowoczesne komputery wraz z pełnym profesjonalnym wsparciem IT. Specjalna oferta przygotowana została również dla usług chmurowych Netia Compute. W ramach promocji Cudna Cena Cloud’a serwery wirtualne dostępne są już od 28 zł netto miesięcznie.

Wspomniane promocyjne warunki dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów biznesowych oraz instytucjonalnych Grupy Netia.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *