Zmiany kadrowe

Przemysław Kucharzewski dyrektorem sektora biznesowego w NEWIND

Od lutego 2018 roku odpowiada on za ofertę do tej części rynku, zarządzanie sprzedażą, współpracę z producentami technologii IT oraz działania marketingowe w tym sektorze, ukierunkowane w szczególności na szeroko rozumiane bezpieczeństwo IT i usługi w chmurze.

Przemysław Kucharzewski dyrektorem sektora biznesowego w NEWIND

„Uważam, że sektor biznesowy ma aktualnie największy potencjał inwestycyjny w zakresie IT w szczególności w zakresie bezpieczeństwa, zaś Newind dysponuje doskonałym zapleczem pozwalającym na skuteczne działanie w tym obszarze” – powiedział Przemysław Kucharzewski. Newind powstała w 2010 roku i oferuje usługi IT, działając przede wszystkim w obszarach wytwarzania oprogramowania, integracji i bezpieczeństwa systemów IT, audytu informatycznego, usług doradczych oraz konsultingu SAP Basis.

Przemysław Kucharzewski  karierę zawodową rozpoczął w JTT Computer w 1995 roku. Jako Product Manager odpowiedzialny był za rozwiązania serwerowe ADAX, z czasem przejmując funkcję Dyrektora Działu ADAX. W latach 2004-2005 pełnił funkcję członka zarządu CCS odpowiedzialnego za Pion Realizacji. Pracował również w Incom reaktywując markę ADAX na rynku polskim w 2007 roku, zaś w latach 2008-2014 związany zawodowo z AB, gdzie zbudował Dział Enterprise Business Group oraz objął funkcję członka zarządu Optimus, spółki zależnej AB. Od początku 2014 roku tworzył i rozwijał Eptimo, dystrybutora z wartością dodaną, gdzie pełnił funkcję dyrektora operacyjnego, odpowiedzialnego za marketing, sprzedaż i współpracę z vendorami. W latach 2016-2017 roku związany z grupą Indata. Ostatnio zaś pełnił rolę Channel Sales Directora w Xopero Software. Obecnie jest wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Columb Technologies, spółki działającej w zakresie systemów Business Intelligence & CRM.

Przeczytaj również
Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego Lenovo Polska
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.