Zmiany kadrowe

Rafał Słowiński nowym Country Managerem Commvault Polska

Nowy dyrektor zarządzający Commvault Polska będzie odpowiedzialny za pracę i rozwój polskiego oddziału firmy, jednego z liderów w dziedzinie rozwiązań klasy korporacyjnej do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania i archiwizowania danych oraz ich przetwarzania w chmurze. Wcześniej funkcję tę pełnił Dariusz Bocheńczak.

Rafał Słowiński nowym Country Managerem Commvault Polska
Rafał Słowiński to doświadczony manager, związany z branżą IT od ponad 25 lat. Przez ostatnie 20 pracował w Hewlett-Packard, gdzie ostatnio piastował stanowisko dyrektora Działu Usług Technologicznych i odpowiadał za sprzedaż w 23 krajach. Zarządzał zespołem liczącym ponad 300 osób, generującym wielomilionowe przychody. Ma duże doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, zarówno na rynku polskim, jak i terytoriach takich, jak Europa Środkowa, Wschodnia, Bliski Wschód i Afryka. W ostatnich 2 latach odpowiedzialny był za sprzedaż poprzez kanał partnerski pełnego protfolio produktów i usług Hewlett Packard Enterprise na rynek Polski. Stanowiło to ponad 90% przychodu firmy HPE.

Commvault to firma z ogromnym potencjałem zarówno jeśli chodzi o markę jak i możliwości drzemiące w jej rozwiązaniach. Mój pierwszy cel to poprawa rozpoznawalności marki na rynku polskim i zdobycie pozycji rynkowej adekwatnej do potencjału firmy. Drugi ważny cel to nawiązanie współpracy z dużymi partnerami technologicznymi” – powiedział Rafał Słowiński po objęciu stanowiska Country Managera Commvault Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *