AplikacjeBranżaRynek

SAP wprowadza nową ofertę GROW dla firm średniej wielkości

Oferta “GROW with SAP” ma być skierowana przede wszystkim do dynamicznie rozwijających się firm średniej wielkości. Rozwiązania SAP dostępne w ramach nowej oferty mają zapewniać możliwości niezbędne do efektywnego wsparcia rozwoju działalności biznesowej, przy zachowaniu łatwości wdrożenia i utrzymania oraz przewidywalności kosztów, a także funkcji pozwalających automatyzować procesy biznesowe bez konieczności tworzenia kodu aplikacyjnego.

SAP wprowadza nową ofertę GROW dla firm średniej wielkości
Źródło: SAP

Wedle zapewnień przedstawicieli firmy SAP, firmy decydujące się na wykorzystanie rozwiązań oferowanych w modelu GROW with SAP otrzymują dostęp do odpowiednio zeskalowanych narzędzi wspierających cyfrową transformację narzędzi największych globalnych organizacji, a także uproszczonego modelu wdrożenia i aktualizacji oprogramowania biznesowego. W efekcie, nowa oferta SAP ma zapewniać wsparcie dla rozwijających się organizacji, zdecydowanych na wykorzystanie wiodących rozwiązań klasy ERP w modelu chmurowym, jako sposobu na zapewnienie wsparcia dynamicznego biznesu i ciągłego dostępu do innowacji.

Z oficjalnych informacji wynika, że oferta GROW with SAP łączy dostępne w oparciu o publiczną chmurę obliczeniową rozwiązania z zakresu SAP S/4HANA Cloud z dodatkowymi usługami wdrożeniowymi, zasobami edukacyjnymi oraz wsparciem w zakresie dostępu do globalnej społeczności ekspertów SAP. Nowa oferta zakłada, przykładowo, uruchomienie wstępnie skonfigurowanego rozwiązania w ciągu 4 tygodni. Oferta “GROW with SAP” ma być także dostosowana do specyfiki rozwijających się organizacji m.in. w wymiarze kosztowym i operacyjnym.

“Rozwiązania SAP od lat zapewniają naszym klientom, liderom w najróżniejszych branżach, przekrojowe wparcie procesów biznesowych, ich optymalizację i automatyzację oraz pełną transparentność biznesu. Z GROW with SAP idziemy o krok dalej, odpowiadając na potrzeby dynamicznie rosnących firm średniej wielkości” – mówi Dorota Zaremba, wiceprezeska SAP Polska. “W szybko zmieniającym się otoczeniu, w jakim przyszło nam dzisiaj funkcjonować, prężnie rozwijające się firmy potrzebują narzędzi, które oferują jasno określone i wystandaryzowane najlepsze praktyki, a jednocześnie są proste do wdrożenia, łatwe w utrzymaniu i z przewidywalnym kosztem. Rozumiemy tę potrzebę i właśnie to oferujemy w ramach GROW with SAP” – dodaje.

Przeczytaj również
SE Ventures utworzył nowy program finansowania o wartości 500 mln euro

Co ciekawe, w ramach oferty GROW with SAP dostępna jest też platforma SAP Business Technology Platform wspierająca definiowanie i automatyzowanie własnych procesów biznesowych w oparciu o rozwiązanie SAP Build. Dzięki temu, jak podkreślają przedstawiciele firmy SAP, użytkownicy biznesowi mogą tworzyć aplikacje korporacyjne, automatyzować procesy i projektować strony biznesowe bez potrzeby pisania kodu aplikacyjnego. “Dzięki ofercie GROW with SAP, SAP lepiej dopasowuje się do wymagań biznesowych i technologicznych firm średniej wielkości, które szukają rozwiązania ERP w chmurze. Ta oferta zapewnia wielu organizacjom dostęp do najlepszych praktyk rynkowych, bazujących na wieloletnim doświadczeniu i liderskiej pozycji SAP w rozwoju rozwiązań ERP w chmurze” – mówi Mickey North Rizza, wiceprezeska ds. oprogramowania dla przedsiębiorstw w IDC.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *