Zmiany kadrowe

Sebastian Pawlak nowym dyrektorem zarządzającym Technogroup Polska

Menedżer zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Maryniaka, który poświęci się nowym zadaniom poza przedsiębiorstwem. Jak wskazali przedstawiciele Technogroup Polska, nowy dyrektor zarządzający będzie umacniał obecność rynkową tego zewnętrznego dostawcy usług serwisowych.

Sebastian Pawlak nowym dyrektorem zarządzającym Technogroup Polska

Sebastian Pawlak posiada wysokie kompetencje i doświadczenie zarówno w obszarze technicznym, jak i sprzedażowym. Przez dziesięć lat pracował w Hewlett Packard Enterprise i cztery lata w DELL Technologies. Potrafi kierować zmotywowanym i dobrze zorganizowanym zespołem, poinformowali przedstawiciele Technogroup Polska.

Menedżer już teraz dostrzega duży potencjał dla zewnętrznej obsługi serwisowej na rynku polskim i międzynarodowym. “W ciągu ostatnich dwóch lat w wielu firmach wzrosła presja na cyfryzację i jednocześnie presja obniżania kosztów. Ponadto, coraz większego znaczenia nabiera potrzeba bardziej zrównoważonego rozwoju w branży IT. Nasze portfolio oferuje firmom możliwość pogodzenia tych trzech celów. Niezależne od producentów usługi serwisowe wydłużają cykl życia sprzętu po zakończeniu wsparcia ze strony producenta, dzięki czemu inwestycje w nowy sprzęt mogą okazać się zbędne. Nasz odnowiony sprzęt i oferty recyklingu są zarówno opłacalne, jak i przyjazne dla środowiska. Jestem przekonany, że nasza indywidualna oferta dla klienta oraz wysoka jakość usług pozwolą na dalsze umacnianie pozycji rynkowej i odnoszenie sukcesów na arenie międzynarodowej w ramach Grupy Evernex” – skomentował Sebastian Pawlak.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *