InfrastrukturaBranża ITRynek

Serwery NTT System uzyskały certyfikat Microsort Azure Stack HCI

Firma NTT System rozszerzyła swoją ofertę o serwery przeznaczone dla platformy Azure Stack HCI. Urządzenia te bazują na komponentach Supermicro i powstają w konfiguracjach umożliwiających zastosowanie rozwiązań Microsoft Azure Stack.

Serwery NTT System uzyskały certyfikat Microsort Azure Stack HCI

Jak wskazują przedstawiciele NTT System, Azure Stack HCI to innowacja, której sercem jest infrastruktura hiperkonwergentna. “W największym skrócie oznacza to, że jedno urządzenie pełni nie tylko funkcję serwera, ale również całego „dobrodziejstwa inwentarza” – macierzy, przełączników itd. Hardware został zastąpiony oprogramowaniem firmy Microsoft” – tłumaczy Kazimierz Sobieraj, Manager Produktów Serwerowych w NTT System.

Ekspert NTT System zwraca uwagę, że chmura jest koniecznością na drodze do transformacji cyfrowej. To najlepszy sposób na usprawnienie procesów biznesowych. Jednak niektóre przedsiębiorstwa podchodzą nieufnie do pełnego outsourcingu, w którym wszystkie zasoby firmy znajdują się na zewnątrz. “Azure Stack HCI to idealna alternatywa dla firm, które chcą korzystać z dobrodziejstw funkcjonalności jakie oferują chmury publiczne, a jednocześnie chcą przechowywać wszystkie zasoby lokalnie i mieć je pod pełną kontrolą” – dodaje Kazimierz Sobieraj.

Serwery NTT System uzyskały certyfikat Microsort Azure Stack HCI
Serwer NTT Tytan 2112S120 HCI

“NTT System jako pierwszy partner z Polski, a także z regionu CEE (Central Eastern Europe), dołączył do elitarnego grona certyfikowanych producentów Microsoft. Doświadczenie zdobywane latami, zgrany, ambitny zespół, znajomość rynku lokalnego oraz wymagań klientów to klucz na wspólnej drodze do sukcesu” – podsumował Jacek Kotynia, Partner Sales Executive w polskim przedstawicielstwie Microsoft.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *