PracaProgramowanie

SOFTSWISS otwiera drugie centrum programistyczne w Polsce

Do pierwszego oddziału firmy – który w ciągu dwóch lat istnienia w Poznaniu osiągnął wynik ponad 300 zatrudnionych pracowników – dołączyło nowo otwarte centrum programistyczne w Warszawie. Do obu tych lokalizacji spółka szuka nowych pracowników.

SOFTSWISS otwiera drugie centrum programistyczne w Polsce

Nowe, komfortowe, w pełni wyposażone centrum programistyczne znajduje się w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej dzielnicy biznesowej. Obecnie pracuje w nim już 100 osób. Jak wskazują przedstawiciele SOFTSWISS, Polska w dalszym ciągu pozostaje priorytetowym rynkiem do zatrudniania nowych pracowników. Firma wciąż jest gotowa przyjmować zarówno programistów, jak i innych potrzebnych jej specjalistów (m.in. Project Manager, Financial Manager, Technical Writer, HR Business Partner) w dogodnej dla nich lokalizacji – zarówno w Poznaniu, jak i w Warszawie.

“W naszej firmie na całym świecie pracuje ponad 1400 osób. I zawsze podkreślaliśmy fakt, że w SOFTSWISS dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej. Jednakże wiele osób chciałoby od czasu do czasu bywać w biurze i móc rozmawiać z kolegami na żywo” – komentuje dyrektor ds. personalnych SOFTSWISS Julia Onczewa. “Duża część naszego zespołu z Polski mieszka w Warszawie lub na przedmieściach stolicy, dlatego idea otwarcia nowego centrum programistycznego wyszła w pierwszej kolejności od samych pracowników. Pomysł szybko podchwycił zarząd, ponieważ poszerzenie działalności na polskim rynku wchodziło w ich plany na ten rok. Tak powstało nasze drugie biuro” – podsumowuje.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *