WdrożeniaRynek

Światowy lider w produkcji włóknin wdroży nowe środowisko operacji biznesowych

Oprogramowanie IFS Applications ma pełnić rolę jednolitego środowiska wspierającego operacje biznesowe i procesy obsługi klienta w firmie Tietex International. System zostanie wdrożony w oparciu o chmurę obliczeniową Microsoft Azure. Będzie z niego korzystać ok. 600 osób. Co więcej, rozwiązanie IFS ma stanowić fundament pozwalający na efektywne wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz robotyki w procesach biznesowych firmy Tietex.

Światowy lider w produkcji włóknin wdroży nowe środowisko operacji biznesowych

Kierownictwo firmy Tietex jednogłośnie wybrało system IFS Applications w chmurze Microsoft Azure po gruntownej weryfikacji przeprowadzonej przez niezależną firmę doradczą Knowledgepath Consulting specjalizującą się w systemach ERP. Tietex zaangażował firmę Knowledgepath do pomocy przy wymianie swojego poprzedniego systemu ERP, aby dotrzymać kroku krótkim cyklom rozwoju produktów w branży tekstylnej.

Firma Tietex wykupiła licencję na system IFS Applications dla swoich 600 pracowników rozsianych po całym świecie, którzy będą korzystać z tego samego oprogramowania w chmurze zapewniającego bardziej jednorodne środowisko operacyjne i obsługę klienta. System IFS Applications będzie także służył jako platforma dla systemów robotyki i automatyki oraz do wykorzystania danych z internetu rzeczy (IoT). Oprogramowanie zostanie uruchomione w centrali Tietex zlokalizowanej w miejscowości Spartanburg w Stanach Zjednoczonych oraz azjatyckim oddziale firmy w Laem Chabang w Tajlandii.

„Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak skuteczny jest ten system” – stwierdził John Goforth, dyrektor ds. informatyki w Tietex. „Odpowiada nam zarówno sposób, w jaki IFS Applications został zaprojektowany, jak i perspektywiczna wizja jego producenta. IFS już oferuje lub niebawem wprowadzi produkty wykorzystujące nowatorskie technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI), przetwarzanie brzegowe czy IoT. Inni dostawcy wiele o tym mówią, ale na razie nie oferują niczego konkretnego”.

Cindy Jaudon, prezes IFS na region Ameryk, dodała: „Producenci globalni, tacy jak Tietex, potrzebują oprogramowania dla przedsiębiorstw, które zaprojektowano z myślą o globalnych firmach z wieloma lokalizacjami. Ponadto jego dostawca sam musi mieć globalny zasięg, który będzie wspierać działalność w różnych regionach. IFS jest dostawcą wybieranym przez ambitne firmy starające się pozyskać prawdziwie globalny system ERP, aby na całym świecie mieć spójne informacje i środowisko sprzyjające współpracy”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *