Wdrożenia

System IFS Applications wyróżniony przez klientów

Rozwiązanie IFS otrzymało wyróżnienie w ramach rankingu Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii dostępnych w modelu chmury obliczeniowej rozwiązań klasy ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

System IFS Applications wyróżniony przez klientów

Wyróżnienie Peer Insights Customers’ Choice jest przyznawane przez zespół firmy Gartner na podstawie opinii i ocen wyrażonych przez zweryfikowanych profesjonalnych użytkowników rozwiązań danej klasy. „Otrzymane przez nas wyróżnienie dowodzi naszego konsekwentnego zaangażowania w tworzenie narzędzi, które przynoszą korzyści naszym klientom. Systematycznie i proaktywnie gromadzimy opinie klientów, aby na tej podstawie doskonalić technologie i usługi. Jesteśmy przekonani, że to głównie dlatego nasze rozwiązania cieszą się takim powodzeniem na rynku. Wyróżnienie, które właśnie otrzymaliśmy, potwierdza efektywność takiego podejścia” – podkreśla Michael Ouissi, dyrektor ds. relacji z klientami w IFS.

Co ważne, kategoria “oferowanego w chmurze obliczeniowej pakietu ERP”, której dotyczy wyróżnienie została zdefiniowana jako zestaw rozwiązań wspierających zarządzanie, który obejmuje procesy związane m.in. z podstawowymi operacjami produkcyjnymi i logistycznymi, finansami, zakupami oraz zasobami ludzkimi, a także uwzględnia specyficzne funkcjonalności branżowe, w tym: konfiguracja na zamówienie (CTO), produkcja na zamówienie (MTO), zarządzanie serwisem w terenie (FSM), zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) czy zarządzanie cyklem życia produktów (PLM).

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *