BranżaRynek

System Infor M3 wspiera kluczowe procesy w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris

Na początku 2017 roku zakończono prace związane z wdrożeniem najnowszej wersji oprogramowania Infor M3 w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris. Projekt wdrożeniowy zakładał modernizację systemu wykorzystywanego w tej firmie od 2008 roku. Równolegle wdrożone zostały nowe obszary funkcjonalne. Za realizację projektu odpowiadał zespół firmy iPCC.

System Infor M3 wspiera kluczowe procesy w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, renomowana firma branży kosmetycznej zaktualizowała system Infor M3 do najnowszej wersji. W dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwie niezawodny obieg informacji odgrywa kluczową rolę. Wdrożenie aktualizacji przeprowadziła polska firma iPCC – Infor Partner Network (IPN).

Poprzedni system Infor pracował w firmie nieprzerwanie od 2008 roku. Wobec dynamicznego rozwoju działalności zdecydowano się na przeprowadzenie analizy procesów w przedsiębiorstwie i usprawnienie ich w oparciu o nowoczesny system ERP. „Głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na aktualizację naszego oprogramowania ERP do najnowszej wersji Infor M3, była konieczność dostosowania technologii informatycznej do bieżących potrzeb i wzrastających wymagań naszych użytkowników. Infor M3 wyróżnia się spośród innych systemów ERP tym, że obejmuje funkcjonalność wymaganą w naszej branży” – mówi Jacek Badowski, kierownik działu informatyki, Dr Irena Eris. „Z każdą nową wersją Infor M3 rozszerzamy zakres funkcjonalny oprogramowania i optymalizujemy działanie funkcji biznesowych. Dzięki temu klienci mają pewność, że posługują się najlepszymi na rynku rozwiązaniami i nie muszą szukać aplikacji uzupełniających ich zakres działania” – zapewnia Mariusz Siwek, Channel Director regionu CEE North w firmie Infor.

Przeczytaj również
Konsolidacja rynku partnerów Microsoft Dynamics - RedTulip Software staje się częścią EIP Group

System ERP w firmie Dr Irena Eris wspiera wiele funkcji biznesowych. Oprogramowanie Infor M3 obsługuje m.in. takie procesy, jak zaopatrzenie, rozwój produktu, produkcję i jej planowanie, kontrolę jakości, magazynowanie, sprzedaż i finanse. „Dokładnie sprawdziliśmy ofertę rynkową przed podjęciem decyzji. Po gruntownej analizie dostępnych możliwości zdecydowaliśmy się na aktualizację oprogramowania Infor M3. Był to najlepszy wybór zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i dostosowania ich do naszych oczekiwań” – mówi Jacek Badowski. Rozwiązanie firmy Infor wyróżnia także nowoczesne podejście do obszaru User Experience. Oprogramowanie Infor M3 zapewnia też wszechstronne funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest zredukowanie czasu niezbędnego do konfiguracji i utrzymania systemu. „Wydruki i komunikaty EDI zmieniają się w naszej firmie bardzo często, Infor M3 dostarcza efektywne narzędzia do konfiguracji tych funkcji. Umożliwia to szybsze reagowanie na potrzeby biznesu niż dokonywanie zmian poprzez kodowanie” – zauważa Jacek Badowski.

Wstępne plany zakładały, że projekt wdrożenia nowej wersji systemu Infor M3 potrwa ok. 100 dni, jednak dzięki odpowiedniej koordynacji nową wersję oprogramowania udało się uruchomić produkcyjnie wcześniej. „Zakończyliśmy proces aktualizacji przed czasem i w budżecie, a nowa wersja systemu spełnia oczekiwania naszych użytkowników. Infor M3 w swojej najnowszej wersji będzie wyśmienitą bazą wspierającą realizację wielu usprawnień biznesowych planowanych przez nas w 2017 roku” – podsumowuje Jacek Badowski. System w najnowszej wersji uruchomiono na początku bieżącego roku.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *