Strefa IFSWdrożeniaRynek

Szwajcarski producent pralek i suszarek wdraża najnowsze rozwiązania IFS

Modernizacja rozwiązania IFS Applications ma przynieść ułatwienia w zakresie dostępu do informacji biznesowych, a także poprawę produktywności pracowników firmy Schulthess Maschinen AG. Wdrożenie oprogramowania IFS Applications w wersji 9 ma również ułatwić cyfrową transformację biznesu.

Szwajcarski producent pralek i suszarek wdraża najnowsze rozwiązania IFS

IFS Applications 9 pomoże firmie Schulthess Maschinen AG stawić czoła nowym potrzebom bez konieczności wprowadzania znacznych zmian. Kluczową zaletą systemu IFS Applications 9 jest IFS Lobby – spersonalizowany interfejs umożliwiający obsługę systemu w sposób zależny od roli użytkownika i jego preferencji. Nowoczesna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications 9 umożliwi firmie Schulthess Maschinen AG szybkie i łatwe aktualizacje, tak aby działalność była prowadzona przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania.

Firma stosowała system IFS Applications od ponad dekady. Aktualizacja do wersji IFS Applications 9 pomoże nadal wspierać kluczowe obszary działalności, w tym finanse, sprzedaż, pomoc techniczną, prace inżynieryjne, produkcję, logistykę, zarządzanie usługami i remonty. Oprócz tego firma Schulthess Maschinen AG zacznie teraz korzystać także z rozwiązania mobilnego IFS Mobilne Operacje Magazynowe, które wspiera zarządzanie zapasami.

Na wstępie prac aktualizacyjnych firmy IFS i Schulthess Maschinen AG przeanalizowały bieżące dopasowania systemu IFS Applications 7. Pozwoliło to określić funkcje, które należało zmienić lub pozostawić w związku z wdrożeniem systemu IFS Applications 9, a także zidentyfikować funkcje już nieprzydatne. W ten sposób udało się zmniejszyć o około połowę liczbę zmian związanych z migracją systemu do wersji IFS Applications 9.

„Cieszy nas perspektywa kontynuowania długotrwałej, pełnej zaufania współpracy z firmą IFS” – powiedział Martin Keller, dyrektor ds. finansów w firmie Schulthess Machinen AG. „Aktualizacja systemu do wersji IFS Applications 9 to duży i ważny krok na drodze rozwoju technologii cyfrowych w naszej firmie. Wielowarstwowa architektura systemu firmy IFS sprawia, że będzie on zawsze w pełni unowocześniony i zaktualizowany”.

„Jesteśmy dumni z zaufania, które firma Schulthess Maschinen AG pokłada w IFS” – powiedział Guido Zumstein, dyrektor zarządzający w IFS Switzerland. „To nie tylko dowód na to, jak bardzo przyszłościowe są nasze technologie. To również świadectwo naszego zaangażowania w długotrwałą współpracę partnerską i wspierania rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o nasze bogate doświadczenie branżowe”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *