Rynek

Talkin Things wdroży IFS Cloud we współpracy z InfoConsulting

Kompleksowe wdrożenie systemu IFS Cloud zapewnić ma spółce, będącej liderem w zakresie rozwiązań RFID, efektywne zarządzanie produkcją i dynamiczny rozwój na wielu rynkach. Talkin Things planuje budowę fabryki w Rzeszowie, która będzie obsługiwała 10% światowego rynku tagów RFID.

Talkin Things wdroży IFS Cloud we współpracy z InfoConsulting
Źródło: https://talkinthings.com/

Wdrożenie IFS Cloud podzielono na etapy. Pierwszy, który już się rozpoczął obejmuje: produkcję, dystrybucję oraz finanse. Jak poinformowano, zakończony zostanie na początku 2024 roku.

“Naszą misją jest cyfryzacja świata poprzez udostępnienie technologii RFID dla każdego produktu. Projektujemy, produkujemy i konwertujemy tagi RFID i NFC. Pomagamy również naszym klientom wdrażać RFID, dostarczając kompletne rozwiązania, w tym sprzęt i oprogramowanie RFID. Jestem przekonany, że współpracując z doświadczonymi ekspertami InfoConsulting optymalnie wykorzystamy impuls do rozwoju, jakim na pewno będzie wdrożenie IFS Cloud” – skomentował Marcin Pilarz, CEO and founder Talkin Things.

W drugim etapie procesu dołączane będą natomiast kolejne moduły obejmujące między innymi obszary: kadry i płace, zarządzanie projektem, projektowanie, remonty i serwis. Ukończenie drugiego etapu przewidziane jest do kwietnia 2025.

“W ciągu zaledwie 3 lat od uruchomienia produkcji Talkin’ Things zwiększyła roczne moce produkcyjne z 175 mln szt. To 1 mld, czyli niemal sześciokrotnie. I nie jest to koniec planów spółki na dalszą ekspansję. Cieszymy się, że możemy być częścią tego procesu i mamy nadzieję, że nasza współpraca pomoże Talkin Things optymalizować rozwój oraz zwiększać efektywność dzięki systemowi IFS Cloud” – podsumował Marek Głazowski, prezes IFS Poland & EE.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *