Zmiany kadrowe

Tomasz Buk dyrektorem zarządzającym Eptimo

Zastąpił na tym stanowisku Józefa Szajtera. Tomasz Buk zajmie się on realizacją planu rozwoju spółki i rozbudową oferty. W minionym Eptimo zrealizowała wiele projektów, odnotowując przychód sięgający 126 mln zł oraz 3 mln zł zysku. Rozwinęła też działalność edukacyjną poprzez dedykowane klientom webinaria. 

Tomasz Buk dyrektorem zarządzającym Eptimo

To dla mnie kolejne interesujące wyzwanie i szansa na wykorzystanie zdobytego doświadczenia. Planuję zwiększyć liczbę kontraktów oraz rozbudować dział handlowy i presales, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie dla partnerów i tym samym umocnić jeden z filarów dystrybucji z wartością dodaną. Chcę kontynuować dążenia Eptimo do osiągnięcia pozycji lidera dystrybutorów VAD w perspektywie kilku najbliższych lat” – zapowiada Tomasz Buk.

Tomasz Buk jest związany z branżą IT od 2001 roku. Zaczynał na stanowisku specjalisty ds. produktów mobilnych w firmie Compaq. Jego dalsza kariera była związana ze stanowiskiem product managera w dziale serwerów i pamięci masowych (ESS) Hewlett Packard, a następnie z sektorem komputerów osobistych (PSG). Po zakończeniu współpracy z HP został dyrektorem marketingu i sprzedaży w dziale produktów A-Brand w firmie ABC Data, odpowiadając za koordynację zespołów product managerów i inżynierów wsparcia oraz utrzymywanie dobrych relacji z największymi producentami hardware. W ostatnim okresie był skoncentrowany na zarządzaniu czeskim i słowackim oddziałem ABC Data, gdzie w roli dyrektora zarządzającego przeprowadzał proces optymalizacji i restrukturyzacji spółek.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *