Zmiany kadrowe

Tomasz Dreslerski objął stanowisko Enterprise Commercial Lead w Microsoft Polska

Menedżer będzie odpowiedzialny za transformację biznesu z udziałem technologii Microsoft w sektorze największych przedsiębiorstw – poinformowali przedstawiciele koncernu.

Tomasz Dreslerski objął stanowisko Enterprise Commercial Lead w Microsoft Polska

Tomasz Dreslerski jest doświadczonym menedżerem z ponad 20-letnią historią pracy w sektorze ubezpieczeń, telekomunikacji czy ICT. Przez lata odpowiadał za takie obszary jak zarządzanie i strategia, rozwój sprzedaży oraz doświadczenia klientów. Brał udział w wielu projektach z zakresu transformacji modeli biznesowych. Przez prawie 20 lat był związany z polskim oddziałem Orange, gdzie pełnił rolę m.in. Head of Mobile Bank, dyrektora finansowego w spółkach zależnych Grupy Orange (CFO), a ostatnio Enterprise Executive Directora. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, European School of Management (ESCP) oraz Insead.

„Praca w Microsoft z największymi klientami firmy jest dla mnie fantastycznym wyzwaniem i ogromnym kredytem zaufania, który działa na mnie motywująco. Wierzę w możliwości nowych technologii, takich jak chmura czy sztuczna inteligencja, ale przede wszystkim w potencjał ludzi, którzy współtworzą Polską Dolinę Cyfrową”  – skomentował Tomasz Dreslerski.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *