Branża ITRynek

Microsoft nagrodził swoich partnerów w Polsce

W ramach Microsoft Partner of the Year Awards 2023, polski oddział koncernu wyróżnił swych partnerów za szczególne dokonania w zakresie innowacji oraz wdrażania technologii w organizacjach z rozmaitych branż. Statuetkę Country Partner of the Year wręczono firmie Elitmind, która otrzymała nagrodę na poziomie globalnym. Z kolei lokalne nagrody wręczono w 11 kategoriach, z których dwie pojawiły się po raz pierwszy i dotyczyły osiągnieć w obszarach sztucznej inteligencji oraz sustainability.

Microsoft nagrodził swoich partnerów w Polsce
Źródło: Microsoft

Jak już wspomniano, w głównej kategorii konkursowej – 2023 Country Partner of the Year – nagrodę otrzymała spółka Elitmind. Dostarcza ona ponad 300 rozwiązań z obszaru danych i AI pomocnych w transformacji cyfrowej organizacji w branżach handlu detalicznego, energetyce, bankowości, telekomunikacji, logistyce i administracji. Przedstawicieli Elitmind nagrodzono podczas globalnej konferencji dla Partnerów 18-19 lipca br., by ponownie świętować to wyróżnienie podczas lokalnej konferencji Microsoft Inspire 2023.

Zwycięzcy i nominowani w lokalnych kategoriach Microsoft Partners Awards 2023

Partner Roku 2023: New Star – zwycięzcą została Optidata, spółka która zainwestował znaczne środki w przeniesienie swojego oprogramowania do chmury, co w rezultacie doprowadziło do transformacji procesów logistycznych u głównych klientów korporacyjnych w Polsce. Firma jest w pełni zgodna ze strategią Microsoft, wykorzystując SaaS i aplikacje zarządzane za pośrednictwem Commercial Marketplace do wspólnych działań sprzedażowych.

Partner Roku 2023: ISV – wyróżnienie zdobył TenderHut. Firma ta od lat wykorzystuje innowacje technologiczne Microsoft. Chętnie testuje i wdraża nowe rozwiązania, a jej zespół jest niezwykle otwarty na współpracę z Microsoft. Nominowanymi w tej kategorii byli: Ebicom, Synerise oraz TenderHut.

Przeczytaj również
4. edycja Dnia Kariery Kobiety w IT rusza już 22 listopada

Partner Roku 2023: Competency Star – otrzymała firma Sii Polska. Nie tylko uzyskała ona wszystkie 6 kompetencji Solutions Partner w FY23, stając się pierwszym polskim partnerem z tytułem Solutions Partner for Microsoft Cloud, ale także 3 nowe specjalizacje w ciągu roku: Cloud Security, Analytics on Microsoft Azure i Threat Protection.

Partner Roku 2023: Surface Commercial – została organizacja ITnes.pl. Firma reprezentuje bardzo wysoki poziom współpracy i wyróżnia się wyjątkową kreatywnością w rozwoju nowego biznesu. Nominowanymi w kategorii byli: Integrity Partners, IT BUSINESS GROUP oraz ITnes.pl.

Partner Roku 2023: Modern Disti – laureatem jest APN PROMISE SA. Firma ta przodowała we współpracy i rozpoznawaniu potencjału rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Pomimo wyzwań rynkowych w FY23, organizacja błyszczała wynikami w chmurze i wysiłkami na rzecz edukacji partnerów i klientów w kluczowych obszarach, takich jak cyberbezpieczeństwo i zaawansowane rozwiązania, poinformowali przedstawiciele Microsoft. Nominowanymi w tej kategorii byli: AB SA, ALSO Polska Sp. z o.o., APN PROMISE SA oraz TD SYNNEX Poland Sp. z o.o.

Partner Roku 2023: Business Applications – zwyciężyła firma XPLUS SA. Organizacja została nagrodzona za bardzo proaktywne i partnerskie podejście do wspólnych tematów oraz ponadprzeciętne sukcesy w sprzedaży i wdrażaniu rozwiązań z grupy Dynamics 365. Nominowanymi w tej kategorii byli: Avanade Poland, Netwise, PwC Polska oraz XPLUS SA.

Partner Roku 2023: Modern Work – zdobyła firma Integrity Partners. Ekspercka wiedza, spektakularne wyniki sprzedaży i aktywne poszukiwanie nowych projektów – to cechy, które towarzyszą tej organizacji od ponad dekady, wskazali przedstawiciele Microsoft. Dodając, że firma ta potrafi pracować blisko klienta Enterprise, Corporate, jak również zaadresować szerokie kampanie na rynku SMB. Nominowanymi w kategorii byli: Integrity Partners, SoftwareOne Polska oraz T-Mobile Polska.

Przeczytaj również
12,2 mld zł przychodów ze sprzedaży Grupy Asseco za 2020 rok

Partner Roku 2023: Security – została firma APN PROMISE SA. Organizacja ta dzięki pozytywnym opiniom klientów, z powodzeniem zwiększyła obecność Microsoft Security na rynku. Jak przekonywali specjaliści Microsoft, rozległe umiejętności całego zespołu oraz tworzone rozwiązania stanowią ogromną wartość, oznaczając tę firmę jako zasłużonego i niezawodnego partnera. Nominowanymi w kategorii byli: APN PROMISE SA, Integrity Partners i SoftwareOne Polska.

Partnerem Roku 2023: Microsoft Azure – została PwC Polska. Firma osiągnęła znaczne postępy w budowaniu kompetencji technicznych, dostarczaniu projektów i rozwijaniu biznesu oraz stała się zaufanym doradcą w projektach “Journey to Cloud”, zwłaszcza w FSI. Nominowanymi w kategorii byli: Billennium, PwC Polska oraz Sii Polska.

Partner Roku 2023: AI – zwycięstwo przypadło firmie Elitmind. Nagroda jest docenieniem oferowanej przez firmę wyjątkowej wiedzy przedsprzedażowej i technicznej. Zespół organizacji Elitmind jest w stanie zapewnić klientom najnowocześniejsze rozwiązania Data&AI, gdy tylko pojawią się odpowiednie usługi, poinformowali przedstawiciele Microsoft. Nominowanymi w kategorii byli: Billennium, Elitmind, Lingaro oraz SoftwareOne Polska.

Partner Roku 2023: Sustainability – nagrodę otrzymała firma Avanade Poland, która wykazała się dużymi możliwościami w zakresie ESG, współpracując z Microsoft nad pomaganiem klientom w osiąganiu ich długoterminowych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Avanade Poland podejmuje liczne inicjatywy w zakresie świadomości ESG na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości. Nominowanymi w kategorii byli: Avanade Poland, Clouds on Mars, Elitmind, Netwise oraz PwC Polska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *