Zmiany kadrowe

Tomasz Laudy prezesem zarządu firmy Qumak

Z dniem 1 czerwca obejmie stanowisko zwolnione po tym, jak w grudniu 2015 roku z kierowania firmą zrezygnował Paweł Jaguś.

Tomasz Laudy prezesem zarządu firmy Qumak

Tomasz Laudy na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny m.in. za realizację długofalowej strategii rozwoju spółki. “Pan Tomasz Laudy dysponuje doświadczeniem i umiejętnościami doskonale predysponującymi go do pełnienia powierzonej mu roli. Jesteśmy przekonani, że jako prezes Qumak S.A. będzie z sukcesem rozwijał spółkę, dynamicznie umacniając jej silną pozycję na rynku i budując wartość dla jej akcjonariuszy” – mówi Monika Hałupczak, przewodnicząca Rady Nadzorczej firmy Qumak.

Nowy prezes zarządu firmy Qumak jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył też szereg kursów i szkoleń prowadzonych na zagranicznych uczelniach biznesowych. Od 2013 roku Tomasz Laudy odpowiada za opracowanie i wdrożenie nowej strategii biznesowej w firmie itWORKS. Na stanowisku prezesa zarządu itWORKS pozostanie do końca kwietnia br. Wcześniej Tomasz Laudy pracował m.in. na stanowiskach kierowniczych w firmach Ericsson, Siemens, Orange i Roshan.

Stanowisko prezesa zarządu firmy Qumak Tomasz Laudy obejmie z początkiem czerwca. Od 1 stycznia br. obowiązki prezesa zarządu spółki pełni Marek Tiahnybok, wiceprezes ds. Finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *