Zmiany kadrowe

Tomasz Mrozowski prezesem Grupy 3S

Nowe stanowisko obejmie oficjalnie 1 lipca 2021 roku. Zastąpi w tej roli, związanego z 3S od ponad 10 lat, Piotra Pawłowskiego, który podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska CEO. Tomasz Mrozowski dołączył do Grupy 3S w 2019 roku jako reprezentant nowego właściciela Grupy 3S – spółki P4, w randze członka zarządu odpowiedzialnego za sprawy organizacyjne (COO).

Tomasz Mrozowski prezesem Grupy 3S

Tomasz Mrozowski to menedżer specjalizujący się we wdrożeniach strategii, transformacjach organizacji i projektach rozwoju biznesu. W przeszłości, pracował z zarządami spółek z indeksu WIG20, gdzie realizował innowacje od etapu inkubacji do transformacji. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen Business School oraz KAIST MBA w Korei Południowej. Od 2015 roku, jako dyrektor ds. rozwoju biznesu PLAY, prowadzi projekty strategiczne dla całej grupy PLAY. Był m.in. odpowiedzialny operacyjnie za projekt współpracy pomiędzy PLAY i 3S, rozpoczęty wraz z zakupem udziałów przez P4 w spółkach Grupy 3S w 2019 roku.

“To duże, fascynujące wyzwanie i ciekawy moment. Jesteśmy w trakcie ekspansji geograficznej – dynamicznie rozwijamy infrastrukturę i biznes w nowych aglomeracjach, poszerzamy też ofertę” – skomentował Tomasz Mrozowski, nowo powołany na prezesa Grupy 3S. “Jestem jednak przekonany, że z zespołem 3S, z którym udało nam się zrealizować z sukcesem już wiele projektów, szybko osiągniemy pozycję najchętniej rekomendowanego ogólnopolskiego dostawcy rozwiązań ICT dla biznesu” – dodał.

Ustępujący ze stanowiska CEO Piotr Pawłowski rozpoczął współpracę z 3S (wówczas TKP S.A.) w 2011 roku. Najpierw jako trener biznesu i doradca zarządu, potem jako członek zarządu i dyrektor handlowy. Od października 2018 roku pełni funkcję prezesa i dyrektora zarządzającego. W okresie współpracy Piotra Pawłowskiego z 3S przychody i zatrudnienie wzrosły ponad 4-krotnie, a wartość Grupy ponad 10-krotnie.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *