Branża ITPracaRynek

Transition Technologies w 2019 r. zwiększy zatrudnienie do 2000 osób

Grupa Transition Technologies GK, lider dostawców technologii IT dla energetyki, biznesu i ochrony zdrowia zapowiada zwiększenie zatrudnienia do dwóch tysięcy osób w 2019 roku. Zatrudniająca obecnie 1500 pracowników Grupa tylko na terenie Polski ma trzynaście biur, także w średniej wielkości ośrodkach miejskich i nie wyklucza utworzenia kolejnych.

Transition Technologies w 2019 r. zwiększy zatrudnienie do 2000 osób

Rozwój biznesu w obszarach inteligentnych technologii oraz znaczący wzrost segmentu usług managed services dopomina się w grupie Transition o kolejnych pracowników. Organizacja, z 1500 ludźmi w 2018 roku, ma plan rozrosnąć się do 2000 zatrudnionych w tym roku.

Dzięki trzynastu lokalizacjom na terenie całej Polski i trwającej od kilkunastu lat deglomeracji biznesu, grupa ma dostęp do regionalnych talentów, które kształtuje wspierając w ofercie dydaktycznej lokalne uczelnie i szkoły średnie, jednocześnie łowiąc talenty. “Łączymy biznes z nauką, ponieważ technologie IT tego po prostu wymagają. Wspieramy ofertę dydaktyczną IT w regionach od lat. Dajemy się lokalnie poznać, polubić i nie oczekujemy wyjazdu do innego miasta do pracy, rozłąki z rodziną. Więcej przestrzeni życiowej, niższe koszty utrzymania, często lepszej jakości powietrze stanowią dla naszych pracowników w lokalnych biurach wartości, których nie da się kupić gdzie indziej” – mówi prof. Konrad Świrski, prezes zarządu Transition Technologies.

Zaawansowana technologia, którą dostarczamy jest w regionalnej Polsce bardzo potrzebna. Tak, można ją dostarczać online, niemniej bezpośredni kontakt ze znajomym dostawcą ułatwia jej aplikację, budowanie gotowości technologicznej i tym wygrywamy. Jesteśmy gotowi na wsparcie serwisem IT administracji centralnej także lokalnie: gdyby instytucje miały się przenosić. Z biznesem nam się to już sprawdza: konkurujemy ceną i dostępnością, zwiększamy zatrudnienie” – dodaje.

Przeczytaj również
Już 83% pracowników chce prawnie zagwarantowanej pracy zdalnej

Dzięki wdrażanej własnej platformie wymiany prac i zadań, mamy też kontrolę nad wykorzystaniem zasobów z wszystkich 13 lokalnych ośrodków i nie wykluczamy otwierania kolejnych biur” – podsumowuje prof. Konrad Świrski.

Transition Technologies w 2019 r. zwiększy zatrudnienie do 2000 osób

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *