Rynek

Vertiv rozwija ofertę w obszarze przetwarzania brzegowego

W ofercie firmy znalazły się m.in. nowe zasilacze awaryjne, rozwiązania z zakresu zasilania i chłodzenia szaf serwerowych, a także oprogramowanie i usługi wspierające projekty edge computing.

Wśród wprowadzonych do sprzedaży rozwiązań znalazły się jednostki chłodzące Vertiv VRC IT Rack Cooling i Vertiv Liebert CRV Row Cooling. Według przedstawicieli firmy Vertiv rozwiązania te w unikalny sposób wykorzystują sprężarki i wentylatory o zmiennej wydajności, co czyni je jednymi z najbardziej wydajnych i efektywnych jednostek klimatyzacji precyzyjnej do szaf IT. W obszarze zasilania ofertę Vertiv uzupełniła seria dystrybucji zasilania Vertiv Geist Rack rPDU oraz nowe, wysokowydajne zasilacze UPS. Nowe rozwiązania objęte są też m.in. usługami zdalnego monitorowania i zarządzania. Na październik 2020 roku zaplanowana jest zaś premiera zaawansowanego serwera konsoli Vertiv Avocent ACS 8000. Ma on zapewniać m.in. integrowane, zdalne zarządzanie urządzeniami Vertiv i rozwiązaniami innych producentów. Wszystkie nowe rozwiązania cechować ma też uniwersalność, pozwalająca na łatwe wdrożenie w zróżnicowanych lokalizacjach – także tych, specyficznych dla modelu edge computing.

Równolegle poinformowano o zmianach w programie partnerskim firmy Vertiv w regionie Europy, Środkowego-Wschodu oraz Azji. Nowe, dostępne dla partnerów możliwości mają stanowić praktyczne wsparcie w realizacji projektów odpowiadających obecnym wyzwaniom biznesowym oraz potrzebom z zakresu cyfrowej transformacji i projektów opartych na modelu edge computing.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *