Informacje prasoweRynek

VMworld 2014 w Barcelonie już za 2 tygodnie

Do dyspozycji uczestników będą sesje informacyjne (Breakout Sessions) i szkolenia praktyczne (Hands-on Labs). Hasłem tegorocznej edycji jest „No Limits”, dlatego też VMware oferuje uczestnikom niemalże nieograniczony dostęp do warsztatów.

VMworld 2014 w Barcelonie już za 2 tygodnie

VMworld 2014 odbędzie się w dniach 14-16 października w Hiszpanii. Fira Barcelona Gran Via będzie gościć ekspertów, klientów, media zainteresowane technologiami VMware w zakresie wirtualizacyjnych i chmury obliczeniowej. Dzień wcześniej odbędzie się dzień dla partnerów – Partner Day.

Szkolenia praktyczne oraz sesje informacyjne są dostępne przez ok. 10 godzin każdego dnia. W agendzie sesji informacyjnych znajdą się tematy z zakresu Software-Defined Enterprise, odnoszące się m.in. do infrastruktury chmury obliczeniowej, zarządzania, sieci i jej bezpieczeństwa, przechowywania danych oraz wizualizacji aplikacji. Innymi zagadnieniami, które zostaną poruszone są chmury publiczne i hybrydowe oraz zarządzanie rozwiązaniami mobilnymi.

Uczestnicy, którzy zechcą wziąć udział w praktycznych szkoleniach, będą mieć do dyspozycji technologie VMware bez konieczności zakupu sprzętu, oprogramowania, czy licencji. Do dyspozycji będą również eksperci. Poprowadzą oni także warsztaty w 20-osobowych grupach. Dostępne będą również tzw. samodzielne laboratoria, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z innowacyjnymi produktami VMware we własnym tempie i potrzebnym zakresie.

Więcej informacji na stronie VMworld 2014.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *