StartupyProgramowanie

W dniach 21-23 października odbędzie się maraton programowania Supervision Hack

Programiści będą mieli za zadanie stworzyć rozwiązanie zmieniające polski rynek finansowy. W ciągu dwudziestu czterech godzin, uczestnicy wydarzenia odpowiedzą na wyzwania z zakresu finansowo-technologicznego oraz cyberbezpieczeństwa. Łączna pula nagród dla najlepszych zespołów wynosi 120 000 złotych. Współorganizatorami wydarzenia są UKNF, FINTECH KNF oraz KNF CSIRT.

W dniach 21-23 października odbędzie się maraton programowania Supervision Hack

W wydarzeniu tym uczestnicy zaprezentują efekty swojej pracy w dwóch kategoriach:

  • KarateKIID – analiza kluczowych informacji dla inwestorów z wykorzystaniem NLP,
  • Catch them all – mechanizm detekcji stron phishingowych.

Po wykonaniu obu zadań jury wyłoni po 3 zwycięskie drużyny.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków, a nawet socjologów. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w zespołach złożonych z maksymalnie 6 osób. Ci z uczestników, którzy nie mają zespołu, będą mogli stworzyć drużynę na kanale Discord. Każdy biorący udział w hackathonie może liczyć na wsparcie specjalistów, dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia. Mentorzy pomogą nie tylko od strony technicznej, ale także posłużą radą w kwestii sposobów wdrażania pomysłów w poszczególnych zadaniach.

Supervions_hack to nie tylko hackathon – to również bogata agenda webinarów tematycznych, warsztaty z prezentacji publicznej oraz potężna dawka wiedzy w pigułce. Wszystko to ma służyć za inspirację uczestnikom wydarzenia. Nie zabraknie także dodatkowych aktywności, konkursów i networkingu – zapewniają organizatorzy.

Więcej informacji na stronie internetowej.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *