Wdrożenia

Wiodący producent wyrobów ze stali stawia na oprogramowanie IFS w modelu chmury

Australijska firma Stoddart wykorzysta rozwijane przez IFS oprogramowanie do usprawnienia procesów planowania zadań, zautomatyzowania kluczowych procesów biznesowych, a w efekcie – zapewnienie jak najlepszego poziomu obsługi klientów. Jednocześnie, decyzja o wdrożeniu rozwiązania IFS Planning & Scheduling Optimization w oparciu o platformę chmurową IFS Managed Cloud pozwolić ma na ograniczenie kosztów projektów oraz skrócenie czasu, w którym projekt przyniesie oczekiwane korzyści biznesowe.

Wiodący producent wyrobów ze stali stawia na oprogramowanie IFS w modelu chmury

IFS, globalny dostawca aplikacji dla przedsiębiorstw, poinformował, że Stoddart Group, czołowy australijski dostawca i instalator produktów przeznaczonych dla budownictwa mieszkaniowego, wybrał rozwiązanie IFS Planowanie i Optymalizacja Harmonogramu (IFS Planning & Scheduling Optimization; IFS PSO), które umożliwi cyfryzację procesu planowania zadań i automatyzację newralgicznych procesów biznesowych w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Dążąc do wzmocnienia pozycji zajmowanej na rynku i umożliwienia przedsiębiorstwu szybszego rozwoju, Stoddart Group przeprowadziła proces kompleksowej analizy, której celem był wybór platformy biznesowej, która zastąpiłaby dotychczas używane systemy. W rezultacie zdecydowano się na rozwiązanie IFS. Uwzględniono zarówno fakt, że IFS jest pozycjonowany w segmencie liderów w raporcie Gartner Magic Quadrant dotyczącym zarządzania serwisem w terenie, jak i najważniejsze cechy systemu, takie jak skalowalność, intuicyjne mechanizmy interakcji z użytkownikami i bogata funkcjonalność. Rozwiązanie zostanie zaimplementowane z wykorzystaniem platformy IFS Managed Cloud, co pozwoli zmniejszyć całkowite koszty posiadania i szybciej uzyskać wymierne korzyści.

„W pierwszym etapie prac system IFS zostanie wykorzystany do cyfryzacji procesu tworzenia harmonogramów, zwiększenia mobilności personelu oraz zmniejszenia obciążenia newralgicznych zasobów. Dzięki platformie IFS zyskamy solidny fundament umożliwiający szybki rozwój, a także możliwość tworzenia nowych rozwiązań biznesowych usprawniających pracę naszej firmy” — powiedział Jon Stoddart, dyrektor zarządzający grupy. „Platforma działa w chmurze, łatwo z niej skorzystać z poziomu dowolnego urządzenia, a do tego umożliwia obsługę wszystkich aspektów działania przedsiębiorstwa”.

Andrew Vlachiotis, wiceprezes działu IFS SMBU na region Azji, Pacyfiku i Japonii oraz Bliskiego Wschodu i Afryki, dodał: „Możliwość współpracy ze Stoddart Group, przedsiębiorstwem odpowiedzialnym za podstawowe elementy konstrukcyjne nowych budynków powstających w Australii, to dla nas prawdziwy zaszczyt. Mamy nadzieję, że współpraca ta będzie długa i owocna, z korzyścią dla grupy Stoddart i jej klientów”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *