Rynek

Wybrane rozwiązania Avaya dostępne w otwartym kanale dystrybucyjnym

Avaya poinformowała o udostępnieniu do sprzedaży rozwiązań należących do grupy Open Products Portfolio, firmom, które nie są jej oficjalnymi partnerami.

Wybrane rozwiązania Avaya dostępne w otwartym kanale dystrybucyjnym

W skład serii rozwiązań do współpracy Avaya IX Huddle Rooms wchodzą między innymi Avaya IX Huddle Cameras (w wariantach HC020 i HC050), które zapewniają obraz wideo w standardzie High Definition (HD), a, jak zaznaczają przedstawiciele producenta, nie wymagają wysokich nakładów finansowych podczas wdrożenia. Innym produktem znajdującym się w portfolio udostępnionym do szerszej sprzedaży jest Avaya IX Collaboration Unit – wielofunkcyjne urządzenie niewymagające podłączenia do laptopa, z wysoką jakością transmisji. Mocowane na górnej krawędzi ekranu wideo i wyposażone w zintegrowane mikrofony, ma szerokie pole widzenia przystosowane do małych przestrzeni konferencyjnych. Rozwiązanie to, jak zaznacza producent, umożliwia bezprzewodowe udostępnianie zawartości z urządzeń mobilnych, integrację z platformą UC, współdziałanie ze standardową infrastrukturą wideo oraz uruchamianie i udostępnianie wybranych aplikacji w chmurze.

“Rozwiązania do wideokonferencji i współpracy stale zyskują na popularności i są coraz częściej wdrażane przez małe i średnie przedsiębiorstwa, którym zależy na szybkości działania, elastyczności i efektywności. Wierzę, że wprowadzenie sprzedaży systemów Avaya z Open Products Portfolio w otwartym kanale dystrybucyjnym pozwoli na szerszy i szybszy dostęp do tych potrzebnych współczesnemu biznesowi rozwiązań” – skomentował Łukasz Kulig, dyrektor zarządzający Avaya na Polskę.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *