Branża ITRynek

Zapraszamy do udziału w Spotkaniu Polskiej Grupy Użytkowników Rozwiązań Software AG

Promocja

Polish Software AG User Group to spotkanie dla obecnych i przyszłych użytkowników rozwiązań SAG. Już 26 listopada w warszawskim hotelu Marriott wystąpią klienci firmy, zaproszeni zewnętrzni eksperci oraz partnerzy. Użytkownicy przedstawią wybrane, najciekawsze przykłady wdrożeń narzędzi SAG – dzieląc się wiedzą o tym, jak sprawdziły się one w praktyce i jak zmieniły funkcjonowanie ich firm i organizacji – w obszarach zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, API, integracji, transformacji cyfrowej, rozwiązań z zakresu Internetu Rzeczy (IoT).

Zapraszamy do udziału w Spotkaniu Polskiej Grupy Użytkowników Rozwiązań Software AG

Firma Software AG obchodzi w tym roku swoje 50-lecie działalności. Przez ten czas na rynku zmieniło się praktycznie wszystko, a firma SAG nadal wspiera swoich Klientów w podnoszeniu innowacyjności ich firm oraz organizacji, oferując rozwiązania, które pod względem technologicznym odpowiadają aktualnym i przyszłym trendom rynkowym. Obecnie Software AG jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu: zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych, zarządzania zasobami IT, API Management, integracji oraz Internetu Rzeczy.

Spotkanie Polskiej Grupy Użytkowników Rozwiązań Software AG będzie okazją do rozmowy o tych właśnie tematach, ale również doskonałym miejscem wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi trendami IT. Wyróżnikiem konferencji jest fakt, iż prawie wszystkie prezentacje poprowadzą Klienci, użytkownicy technologii SAG którzy będą się dzielić swoim własnym doświadczeniem z wdrożeń i wykorzystania rozwiązań. W agendzie spotkania znaleźć będzie można liczne studia przypadków – m.in. w wykonaniu przedstawicieli Banku Pocztowego, Credit Agricole Bank Polska, Idea Bank, MPWiK Wrocław, Vienna Insurace Group Polska. Kluczowe, otwierające wystąpienie przedstawi Krzysztof Dyki, do niedawna członek zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, odpowiedzialny za IT – przedstawiając dylematy i wyzwania współczesnego CIO.

Dodatkowym punktem spotkania – obok prezentacji – będzie panel dyskusyjny, podczas którego szefowie IT będą próbowali odpowiedzieć na pytanie, czy technologia ma jeszcze znaczenie?

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich, którzy używają rozwiązań SAG albo rozważają ich wykorzystanie. Szczegółowe informacje na temat konferencji Polish Software AG User Group i możliwość rejestracji dostępne są na stronie: https://www.softwareag.com/pl/company/events/ug_warszawa/default.html

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *