Praca

Accenture otwiera nowe biuro w Gdańsku

W biurowcu Wave w gdańskiej Oliwie, nową siedzibę będzie miał dział Accenture Operations, który wspiera globalne organizacje z różnych branż w procesach transformacji ich modeli operacyjnych. Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu mogą aplikować na otwarte stanowiska – poinformowali przedstawiciele Accenture.

Accenture otwiera nowe biuro w Gdańsku

Wykorzystując dogłębną analizę danych, analitykę i technologie cyfrowe, w tym sztuczną inteligencję, Accenture Operations opracowuje i wdraża w organizacjach na całym świecie bezpieczne i elastyczne procesy operacyjne oparte na technologii. Zautomatyzowane usługi analizy procesów biznesowych w zakresie finansów i księgowości, marketingu, zaopatrzenia oraz obsługi klienta pomagają firmom optymalizować doświadczenia klientów oraz poprawiać wyniki biznesowe – zapewniają przedstawiciele spółki. I dodają, że wśród mocnych stron zespołu są: specjalistyczna wiedza ekspercka oraz znajomość języków obcych.

Dodajmy, że w 2022 roku organizację, m.in. w Polsce, wyróżniono tytułem Top Employer na podstawie analiz Top Employers Institute. A jako jedna z pierwszych firm na świecie, postawiło sobie za cel osiągnięcie kadry, która będzie zrównoważona pod względem płci do 2025 roku.

W Polsce biura Accenture Operations mieszczą się w Warszawie i Krakowie, pozostałe działy Accenture zlokalizowane są również w Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie i Katowicach.

“Otwarcie nowego biura w Gdańsku to następny krok, który pozwala nam nie tylko wzmacniać swoją obecność w największych miastach Polski, ale także podejmować kolejne wyzwania i tworzyć nowe możliwości dla naszych klientów i pracowników” – podsumowuje Edyta Gałaszewska-Bogusz, Managing Director, Accenture Operations w Polsce.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu Accenture Operations mogą odwiedzić stronę accenture.com i aplikować na otwarte stanowiska.

Przeczytaj również
Ponad połowa specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa myśli o rezygnacji z pracy
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *