Branża ITKariera w ITRynek

Capgemini zatrudni w Lublinie kolejne 50 osób

Obecnie lubelski oddział firmy Capgemini zatrudnia ok. 200 osób. Planowana rekrutacja zakłada zatrudnienie kolejnych 50 specjalistów wsparcia IT. Będą oni zaangażowani w obsługę i wsparcie infrastruktury informatycznej dla zagranicznych klientów Capgemini.

Capgemini zatrudni w Lublinie kolejne 50 osób
Źródło: Capgemini

Lubelskie biuro Capgemini realizuje m.in. usługi z zakresu wsparcia i transformacji infrastruktury IT, zarządzanie procesami ITIL, hosting oraz service desk, a także wsparcie techniczne czy zarządzanie infrastrukturą informatyczną. Do grona obsługiwanych klientów należą m.in. firmy z Niemiec, Francji, Hiszpanii, Kanady i Brazylii.

“Jesteśmy dumni z naszego wzrostu w Lublinie i widzimy tutaj ogromny potencjał. W naszym oddziale koncentrujemy się na zatrudnianiu osób z różnorodnym doświadczeniem – jednocześnie kładziemy nacisk na znajomość języków obcych oraz chęć do nauki” – podkreśla Michael Żółtowski, Head of Delivery Center Lublin w Capgemini.

Co ważne, firma Capgemini aktywnie współpracuje z lokalnym środowiskiem akademickim, w tym m.in. z UMCS. “Dołączenie do naszego zespołu to szansa dla osób będących na początku swojej drogi zawodowej, które dzięki pracy w międzynarodowej firmie mogą zdobywać doświadczenie i rozwijać swoje kompetencje. Nasza inwestycja w lokalny rynek pracy IT jest też dowodem na to, że Lublin staje się coraz ważniejszym centrum technologicznym w Polsce” – dodaje Michael Żółtowski.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *