StartupyRynekPolecane tematy

Comarch uruchamia dla startupów program Greenhouse

Wspomniany projekt stworzono z myślą o promocji przedsiębiorczości i rozwoju innowacji technologicznych. Greenhouse jest inicjatywą biznesową, która ma na celu wspieranie startupów pod względem finansowym oraz organizacyjnym, aby pomóc im urzeczywistniać pomysły na rewolucyjne rozwiązania IT – poinformowali przedstawiciele Comarch.

Comarch uruchamia dla startupów program Greenhouse
Piotr Krajewski – Fotografia Architektury / Architectural Photography

Działająca na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej inicjatywa, skierowana jest przede wszystkim do startupów, których technologie (lub gotowe produkty IT) mogą znaleźć zastosowanie w takich sektorach jak finanse, ubezpieczenia, handel detaliczny, turystyka, paliwa & gaz, czy FMCG.

Startupy, które staną się częścią inicjatywy Greenhouse, poza pieniędzmi otrzymają wsparcie biznesowe, administracyjne, prawne i marketingowe, jak i dostęp do międzynarodowej sieci sprzedaży firmy Comarch (co pomoże przy wprowadzaniu produktów na rynek), przestrzeni biurowej w wybranych lokalizacjach w Polsce oraz do infrastruktury IT firmy (chmura , hosting, usługi data center). Startupy otrzymają również możliwość kontaktu z obecnymi klientami firmy Comarch.

Czas pojedynczej inwestycji wyniesie od 1 do 3 lat. W tym okresie twórcy danego startupu pozostaną jego współwłaścicielami.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie internetowej – www.greenhouse.comarch.com

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *