Rynek

Comparex już pod marką SoftwareONE

Od 1 kwietnia wszystkie biura firmy działają już pod wspólną marką SoftwareOne. Zmiana marki dotyczy ponad 30 krajów i jest częścią globalnej integracji trwającej w strukturach SoftwareOne po formalnie zamkniętej w lutym br. transakcji przejęcia firmy Comparex. Ogółem Grupa SoftwareOne jest obecna w niemal 90 krajach.

Comparex już pod marką SoftwareONE

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami z początkiem kwietnia nastąpił oficjalny rebranding oddziałów SoftwareOne działających dotąd pod marką Comparex. Z oficjalnych informacji wynika, że zmiany te są elementem integracji realizowanej po przejęciu COMPAREX przez SoftwareONE. Wedle zapowiedzi, działając pod marką SoftwareOne firma będzie pogłębiać kompetencje w zakresie oprogramowania i usług zarządzanych skierowanych m.in. do organizacji zainteresowanych projektami cyfrowej transformacji biznesu.

Docelowo SoftwareONE ma stać się czołowym, globalnym partnerem wdrażającym i oferującym innowacyjne rozwiązania technologiczne. “W złożonym środowisku biznesowym dążymy do tego, aby upraszczać klientom trudne zagadnienia. Prostota zaczyna się od ujednoliconej nazwy. Reprezentując wszystkie podmioty w ramach jednej Grupy, w blisko 90 krajach, w których działamy, podkreślamy prawdziwie globalną skalę, oferując jednocześnie lokalne wsparcie jako dostawca rozwiązań i usług IT. Nasi pracownicy są tam, gdzie ma to największe znaczenie – czyli przy naszych klientach” – podkreśla Dieter Schlosser, dyrektor generalny SoftwareONE.

Przedstawiciele firmy zapowiadają jednocześnie, że wszystkie umowy oraz porozumienia z dotychczasowymi klientami i partnerami Comparexu pozostają bez zmian.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *