Zmiany kadrowe

CTPartners zostanie wchłonięte przez Asseco Data Systems

Wbrew komunikatom z kwietnia br. CTPartners nie zostanie przejęte od Asseco Poland przez „grupę menedżerów, związanych ze spółką oraz zainteresowanych jej zakupem i dalszym rozwojem”. 

CTPartners zostanie wchłonięte przez Asseco Data Systems
Zainteresowani jej odkupieniem byli Borys Stokalski, były prezes CTPatners i Invofide-Matrix oraz Jacek Królik. Borys Stokalski i Jacek Królik są wieloletnimi partnerami biznesowymi, współtwórcami Infovide-Matrix.

Przypomnijmy, we wrześniu 2015 roku Asseco Poland ogłosiło wezwanie na zakup akcji tej firmy. Wartość transakcji wyceniana była na 75 mln zł. Wraz z Infovide-Matrix, Asseco Poland przejęło także dwie spółki z Grupy Infovide-Matrix – CT Partners i Dahlia Matic. Pierwsza miała zostać sprzedana, druga zaś – zgodnie z zapowiedziami Adama Górala – pozostać niezależna.

Ostatecznie nie porozumiano się jednak co do kwoty transakcji odkupienia CTPartners. Asseco Poland – jak się nieoficjalnie dowiadujemy – zdecydowało o jej połączeniu z Asseco Data Systems. CTPartners ma uzupełnić ofertę szkoleniową dawnego COMBIDATA Poland, które stanowi obecnie część Asseco Data Systems.

Tymczasem Borys Stokalski i Jacek Królik zdecydowali się kontynuować projekt biznesowy którego przewodnim motywem jest “Digital Business Design”, czyli wsparcie cyfrowych transformacji przedsiębiorstw pod marką RETHINK.

Pierwszym przedsięwzięciem RETHINK jest konferencja Digital Champions, będąca nową odsłoną “Forum Liderów Cyfrowego Biznesu”. Na konferencji –  nastawionej na wysoką jakość merytoryczną – doświadczenia dotyczące różnych aspektów cyfrowych transformacji przedstawi kilkudziesięciu decydentów i ekspertów z organizacji silnie zaangażowanych w cyfrowe transformacje.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *