Zmiany kadrowe

Dariusz Kwieciński szefem Fujitsu w Polsce i Europie Wschodniej

Fujitsu z początkiem lipca mianował Dariusza Kwiecińskiego nowym Head of Eastern Europe. Obejmując tę rolę, Kwieciński będzie odpowiedzialny za sprzedaż i biznes firmy na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Olszewskiego, który od lipca kieruje HP Inc. w Polsce.

Dariusz Kwieciński szefem Fujitsu w Polsce i Europie Wschodniej

Od momentu dołączenia do Fujitsu w 2006 roku, Dariusz Kwieciński obejmował wiele stanowisk managerskich, m.in.: Service Manager, Service Director, Head of Services oraz Acting Managing Director i Country Head of Sales w Polsce. Dariusz Kwieciński jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Miło nam ogłosić, że to właśnie Dariusz Kwieciński obejmuje stanowisko Head of Eastern Europe. Jestem przekonany, że doświadczenie Dariusza i jego zdolności przywódcze sprawią, że pokieruje działaniami Fujitsu w Europie Wschodniej w sposób, który przyczyni się do rozwoju Digital Business Fujitsu i umocni globalną pozycję firmy” – komentuje Juan Porcar, VP, Head of Eastern Europe, Russia & CIS and Africa, Fujitsu.

W nowej roli chciałbym skupić się na ulepszeniu oferty dla naszych klientów, poprzez dostarczanie usług w modelu end-to-end. Będzie to możliwe dzięki kompleksowemu portfolio produktów Fujitsu i najwyższej klasy technologii, którą wytwarzamy. Naszym partnerom, działającym w ramach kanału sprzedaży, umożliwimy korzystanie z portfolio skupionego wokół kluczowych obszarów działania naszej organizacji. W ten sposób otworzą się przed nimi szanse na wejście w nowe relacje biznesowe i możliwości wsparcia klientów w przystosowywaniu biznesu do wymagań cyfrowej przyszłości” – komentuje Dariusz Kwieciński.

Przeczytaj również
Dave Shull nowym szefem firmy Poly
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *