Zmiany kadrowe

Dariusz Piotrowski nowym szefem Dell EMC w Polsce

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, nowe obowiązki ma objąć z początkiem września br. Zastąpi na tym stanowisku Adama Wojtkowskiego, który został szefem Oracle Polska.

Dariusz Piotrowski nowym szefem Dell EMC w Polsce

Dariusz Piotrowski będzie odpowiedzialny za rozwój działalności firmy na polskim rynku, nadzór nad sprzedażą całego portfolio produktów i rozwiązań Dell oraz Dell EMC, przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych, oraz za umacnianie pozycji we wszelkich segmentach rynkowych. Obowiązki dyrektora generalnego od kwietnia 2017 roku pełnił Radomir Bordon, dyrektor technicznego wsparcia sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Dołączenie do zespołu Dell EMC traktuję jako bardzo ważne wyzwanie, szczególnie w dobie szybko zmieniających się oczekiwań klientów.  Będę starał się kierować firmą tak, by jej produkty i rozwiązania zdobywały zaufanie coraz większej liczby klientów w Polsce. Z naszymi technologiami proces cyfrowej transformacji przebiega bezproblemowo, a jej efekty odczuwalne są w całej organizacji – zarówno przez jej pracowników, jak i klientów” – mówi Dariusz Piotrowski, dyrektor generalny Dell EMC w Polsce.

Dariusz Piotrowski od 2013 roku pełnił funkcję szefa sprzedaży do sektora Enterprise w Microsoft Polska. W Microsoft Polska pracował przez ostatnie 8 lat, przez kilka miesięcy pełniąc także funkcję dyrektora generalnego polskiego oddziału. Wcześniej przez 13 lat pracował w Cisco Systems Poland, Karierę zaś zaczynał na początku lat 90. XX wieku w jako dyrektor techniczny w Naukowo-Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK), gdzie do jego zadań należało projektowanie i wdrażanie ogólnokrajowych sieci teleinformatycznych.

Przeczytaj również
Cezary Mąka dołączył do zespołu marketingu Sharp Electronics CEE
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *