Branża ITRynek

Firmy Kylos i Aruba Cloud wspólnie wesprą przedsiębiorców przy migracji do chmury

Dostawca usług chmurowych Aruba Cloud oraz Kylos, firma specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań cyfrowych, ogłosiły partnerstwo, którego celem jest pomoc przedsiębiorcom w skutecznym implementowaniu technologii opartych na chmurze obliczeniowej. Dzięki wspomnianemu partnerstwu chmura Aruby ma w sposób jeszcze bardziej prosty wspierać krajowe organizacje.

Firmy Kylos i Aruba Cloud wspólnie wesprą przedsiębiorców przy migracji do chmury

Jak wynika z przeprowadzonych przez firmę Aruba Cloud tegorocznych badań, jednym z czynników który mógłby zachęcić przedsiębiorców do migracji do środowiska chmurowego jest odpowiednie wsparcie kompetencyjne ze strony ekspertów. Dzięki szerokiej wiedzy partnerów z firmy Kylos, klienci którzy nie zdawali sobie do tej pory sprawy z korzyści wynikających z przejścia do chmury, będą mogli na konkretnych przykładach zobaczyć jak przełoży się to na rozwój ich biznesu, podkreślają specjaliści Aruba Cloud.

Zaufanie oparte na rzetelnej wiedzy

I tak, firma Kylos proponuje w ramach swoich usług m.in. przygotowanie planu migracji, audyty bezpieczeństwa, optymalizację kosztową infrastruktury, a także wdrażanie usług w chmurze takich jak Backup as a Service i Disaster Recovery as a Service. Od teraz użytkownicy będą mogli skorzystać z wymienionych usług w oparciu o chmurę Aruba oraz liczyć na atrakcyjną cenowo ofertę, zapewniają przedstawiciele Kylos.

Jako Kylos dysponujemy zespołem ekspertów, który pomaga zrozumieć indywidualne potrzeby konkretnych firm. Dzięki doświadczeniu w tworzeniu rozwiązań chmurowych „szytych na miarę” jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które idealnie wpasują się do ich biznesu. Klienci z kolei mają szansę zapoznać się z konkretnymi usługami jakie jesteśmy w stanie im zagwarantować, a także zobaczyć korzyści płynące z ich wdrożenia” – mówi Damian Szewczyk CEO i współwłaściciel firmy Kylos. „Współpraca z Arubą pozwala nam na oferowanie jeszcze szerszego wachlarza usług w konkurencyjnej cenie. Dodatkowo wpisuje się to w rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania multicloud oraz dostawców z Europy. Aruba Cloud idealnie pasuje do tego profilu” – dodaje.

Aruba Cloud dysponuje z kolei siecią centrów danych, gwarantujących najwyższe standardy usług, w tym te zgodne z najwyższymi normami ANSI/TIA-942. Dzięki temu jest w stanie zagwarantować użytkownikom nieprzerwany dostęp do usług, a także praktycznie dowolną pamięć i moc obliczeniową konieczną w działalności jej klientów, zapewniają przedstawiciele firmy.

Zdaniem Marcina Zmaczyńskiego, Head od Marketing CEE w Aruba Cloud, cyfrowa transformacja to konieczność dla firm, które chcą zachować konkurencyjność na globalizującym się rynku – „Wiele firm już korzysta z chmury, chociażby poprzez oprogramowanie Software as a Service, teraz pora na wykorzystanie tego potencjału w innych obszarach działalności. Dołączenie do tej rewolucji, pozwoli lokalnym przedsiębiorcom, sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, a także skutecznie konkurować na poziomie lokalnym i globalnym. By tego dokonać potrzebne jest zbudowanie zaufania, opartego na rzetelnej wiedzy. Mamy nadzieję, że dzięki renomie i jakości naszych usług oraz ekspertyzie partnerów z Kylos uda nam się tego dokonać, by budować w ten sposób konkurencyjność polskiej gospodarki” – podsumowuje.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *