Rynek

Forum Polska-Zhejiang także dla firm IT i nowych technologii

Ministerstwo Gospodarki zaprasza do udziału w Forum „Zhejiang (China) – Poland Matchmaking Forum”, które odbędzie się 27 maja 2014 r. w Warszawie.

Forum Polska-Zhejiang także dla firm IT i nowych technologii

Forum organizowane jest z okazji wizyty w Polsce delegacji z prowincji Zhejiang, na której czele stać będzie Li Qiang, Gubernator Prowincji Zhejiang. “W wydarzeniu udział wezmą starannie wyselekcjonowane firmy chińskie, których intencją jest nawiązanie bezpośredniej współpracy w zakresie handlu i inwestycji z firmami polskimi” – przekonują organizatorzy. Organizatorami Forum są China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. we współpracy z Ambasadą Chin. Forum odbędzie się pod patronatem Gubernatora Prowincji Zhejiang oraz Ministera Gospodarki RP.

W ramach forum odbędzie się sesja indywidualnych spotkań biznesowych polskich przedsiębiorców z firmami chińskimi, biorącymi udział w delegacji. Chińskie firmy reprezentują m.in. sektorów IT, nowych technologii, maszynowego i elektronicznego.

Na Forum pojawią się także przedstawiciele firm z branży rolniczej, przetwórstwa spożywczego, ochrony środowiska, przemysłu górniczego, motoryzacyjnego, farmaceutycznego, kosmetycznego, tekstylnego i odzieżowego oraz sektora usług. “Będzie to doskonała okazja na pozyskanie polskich partnerów celem rozwoju współpracy w Europie” – mówią przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki.

Forum odbędzie się 27 maja 2014 w Sali Balowej Hotelu Regent Warsaw, ul. Belwederska 23 w Warszawie. Firmy zainteresowane udziałem w forum proszone są o rejestrację do dnia 20 maja na stronie Go China.

Sektor IT reprezentują: Zhejiang Alephan Group, Qitian Holding, Hang Zhou Confluence Tribe Electronic Commerce, Jiashan Wuzhou Oilless Bearing, Zhejiang Jinming Biological Science & Technology, Yiwu Hopeful Imp. & Exp.

Lista wszystkich 81 firm chińskich, które wezmą udział w Forum Polska-Zhejiang na stronach “Go China”.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *