PracaProgramowanieRynek

Fujitsu poszukuje specjalistów IT w Polsce

Na potrzeby świadczonych dla klientów Fujitsu projektów związanych z cyfrową transformacją poszukiwani są m.in. programiści, inżynierowie i administratorzy systemów IT, specjaliści z zakresu pomocy technicznej oraz zarządzania usługami, a także eksperci w dziedzinie usług związanych ze środowiskami cloud computing, transformacją miejsca pracy, cyberbezpieczeństwem oraz projektami IT. Rekrutacje prowadzone są we wszystkich oddziałach: Global Delivery Center w Łodzi oraz w Katowicach, a także w biurze handlowym w Warszawie.

Fujitsu poszukuje specjalistów IT w Polsce

Plany zwiększenia zatrudnienia w zespołach zaangażowanych w realizację projektów związanych z cyfrową transformacją biznesu klientów Fujitsu jest elementem długofalowej strategii. Stanowi również odpowiedź na zwiększone wskutek pandemii COVID-19 zainteresowanie projektami digitalizacji biznesu. “Oferujemy doradztwo i ekspertyzę wspierając firmy w transformacji cyfrowej w całym kraju. Pomagamy znaleźć odpowiednie rozwiązania najważniejszych wyzwań, z którymi się borykają firmy na całym świecie, zwłaszcza w czasie, gdy dostęp do ekspertów IT na rynku jest znacznie ograniczony. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, za sprawą których znacznie upraszczamy i optymalizujemy wiele procesów zachodzących w firmie” – mówi Dariusz Kwieciński, prezes Fujitsu Poland.

I tak, na usług związanych z cyfrową transformacją poszukiwani są m.in. specjaliści z obszarów, takich jak: Service Desk, Service Management, DX Services, Application & Multi-Cloud Services, Workforce & Workplace Services, Enterprise Cyber Security Services, Business Process Services i Program & Project Services. Rekrutacja prowadzona jest we wszystkich oddziałach Fujitsu w Polsce – Global Delivery Center w Łodzi oraz w Katowicach, a także w biurze handlowym w Warszawie.

“Globalny kryzys wywołany pandemią przyspieszył i znacznie rozszerzył zakres pracy zdalnej w Fujitsu, dzięki czemu możemy zachować ciągłość realizacji naszych planów i prowadzonych projektów. Do przestrzeni online przenieśliśmy także proces rekrutacyjny, co powoduje, że, mimo działania w większym rozproszeniu, stale możemy rozwijać nasze zespoły” – podkreśla Aleksandra Durzyńska-Prochowska, Dyrektor Zarządzająca Poland GDC, Fujitsu Technology Solutions. “Poszukujemy m.in. programistów, inżynierów ds. zapewnienia jakości, specjalistów, administratorów i inżynierów IT, osób zainteresowanych karierą w branży IT, księgowości i finansach, specjalistów logistyki, a także osób ze znajomością języków i specjalistów ds. obsługi klienta” – dodaje. Podkreśla przy tym, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników onboarding nowozatrudnionych również prowadzony jest w sposób zdalny. “Staramy się w taki sposób organizować pracę, by przy maksymalnym ograniczeniu kontaktu, nasi pracownicy otrzymali wszelkie niezbędne narzędzia, dokumenty bez konieczności obecności w siedzibie firmy” – zapewnia Aleksandra Durzyńska-Prochowska.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *