Wdrożenia

Globalny producent hydrauliki dla przemysłu i sektora energii odnawialnej modernizuje biznes w oparciu o rozwiązania IFS

Firma Hine Group zdecydowała się na wdrożenia oprogramowania IFS Applications na potrzeby ujednolicenia i wsparcie rozwoju biznesu. Rozwiązanie IFS będzie wykorzystywane w Hiszpańskiej centrali, a także w spółkach zależnych Hine Group w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii.

Globalny producent hydrauliki dla przemysłu i sektora energii odnawialnej modernizuje biznes w oparciu o rozwiązania IFS

Firma Hine Group z siedzibą w Hiszpanii została założona w 1974 r. Ma ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji systemów hydraulicznych. Pomaga swoim klientom odnosić sukcesy w wysoce konkurencyjnym środowisku. Z jej technologii korzysta około 65 000 turbin wiatrowych. Hine Group ma siedem zakładów produkcyjnych i zatrudnia ponad 650 pracowników w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach, Indiach i Brazylii.

Po rygorystycznym procesie wyboru rozwiązania, w którym byli brani pod uwagę globalni dostawcy systemów ERP, tacy jak SAP, Infor i Microsoft, firma Hine Group wybrała oprogramowanie IFS Applications z uwagi na jego kompleksowe, gotowe do użycia funkcje. Decydującymi czynnikami były: możliwość elastycznej skalowalności i konfigurowalności w celu dostosowania do potrzeb poszczególnych działów firmy oraz zaawansowane funkcje raportowania.
Wybór IFS Applications to kolejny ważny krok w strategicznym projekcie transformacji, zapoczątkowanym przez Hine Group w 2017 roku w celu ujednolicenia swojej działalności biznesowej na całym świecie. Główne cele wdrożenia obejmują zwiększenie produktywności, usprawnienie podejmowania decyzji i uzyskanie pełnego obrazu działania wszystkich zakładów na całym świecie w czasie rzeczywistym przy jednoczesnym świadczeniu klientom najlepszych i najbardziej konkurencyjnych usług. „Inwestycja w system IFS Applications podkreśla nasze zaangażowanie w realizację strategii firmy, która umożliwi nie tylko transformację technologiczną, lecz także przekształcenie procesów i sposobów pracy w celu stawienia czoła wyzwaniom przyszłości” — powiedział Lander Guibelalde, dyrektor generalny Hine Group.

Juan González, menedżer IFS na Hiszpanię i Portugalię, dodał: „Jesteśmy niezmiernie dumni, że Hine Group, będąca niezwykle cenioną marką zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie, wybrała nasze oprogramowanie. Jesteśmy przekonani, że nasze bogate doświadczenie wyniesione ze współpracy z globalnymi przedsiębiorstwami produkcyjnymi sprawi, że system IFS Applications będzie idealnym rozwiązaniem dla Hine Group. Cieszymy się z możliwości wsparcia firmy w osiągnięciu jej celów biznesowych”.

Zoran Radumilo, który niedawno dołączył do IFS jako prezes regionalny, podziela ten entuzjazm: „Ta strategiczna umowa potwierdza zdolność IFS do zapewnienia wsparcia szybko rozwijającym się firmom na kluczowych rynkach, takich jak Hiszpania, które potrzebują globalnej skalowalności i szybkiego zwrotu z inwestycji bez konieczności czasochłonnego dostosowywania systemu. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Hine Group będzie długa i owocna dla obu stron”.

Oprogramowanie IFS Applications zostanie wdrożone przez LKS Group, partnera handlowego IFS w zakresie usług i rozwiązań. Rozwiązanie obejmuje procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, takie jak produkcja, zarządzanie projektami, obsługa techniczna, usługi posprzedażne, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz finanse.

Więcej informacji na temat rozwiązań IFS dla przedsiębiorstw produkcyjnych można znaleźć na stronie:
www.ifs.com/corp/industries/manufacturing/.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *