StartupyRynek

Grupa Lux Med rekrutuje startupy do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa

Bupa, której częścią jest Grupa Lux Med, zainaugurowała tegoroczną edycję programu eco-Disruptive. Program ten ma na celu wsparcie startupów i NGO-sów tworzących innowacyjne rozwiązania w obszarze opieki zdrowotnej. 

Grupa Lux Med rekrutuje startupy do programu eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa

W ostatnich latach program eco-Disruptive umożliwił tysiącom pracowników Bupa z całego świata współpracę z przedsiębiorcami i startupami w celu znalezienia innowacyjnych rozwiązań dla wyzwań, przed którymi stoi sektor opieki zdrowotnej. W tym roku obie strony również połączą siły, aby wspólnie działać na rzecz budowy zdrowych społeczeństw, skupiając się przede wszystkim na potrzebach osób, które codziennie napotykają bariery w dostępie do wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

Startupy i NGO-sy mogą zgłaszać swoje pomysły w trzech kategoriach:

  • Zwiększanie dostępu do opieki zdrowotnej.
  • Wspieranie osób z niepełnosprawnościami.
  • Zapobieganie chorobom.

Pracownicy Grupy LUX MED będą współpracować z przedstawicielami startupów i organizacji pozarządowych w ramach dwóch ostatnich filarów.

Program eco-Disruptive: Zdrowe Społeczeństwa ma charakter międzynarodowy. Najlepszy projekt, wyłoniony w trakcie głosowania w Bupa, otrzyma nagrodę finansową i możliwość dalszego rozwoju swoich produktów bądź usług. Zwycięzcę tegorocznej edycji programu poznamy w grudniu.

Rekrutacja do programu dla start-upów i NGO-sów z Polski trwa do 12 lipca br. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć w tym miejscu. Więcej informacji o programie pod poniższym linkiem.  

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *