Sztuczna inteligencjaRynek

IBA Group i Data Monsters nawiązały współpracę dotyczącą wdrażania rozwiązań GenAI

Ma ona pozwolić grupie IBA poszerzyć technologiczne możliwości poprzez wykorzystanie doświadczenia Data Monsters w rozwiązaniach opartych na Nvidia AI. Umowa obejmuje wszystkie kraje, w których oddziały ma IBA Group, w tym Polskę.

IBA Group i Data Monsters nawiązały współpracę dotyczącą wdrażania rozwiązań GenAI

W ramach zawartego partnerstwa, Grupa IBA będzie wspierać użytkowników z rożnych branż w definiowaniu i wdrażaniu potencjalnych rozwiązań AI. Integrować nowo opracowane aplikacje w infrastrukturze klienta oraz zapewniać wsparcie na wszystkich etapach testowania i wdrożenia. Data Monsters wniesie z kolei swoją wiedzę z dziedziny technologii AI opartych na systemach Nvidia.

“Każde większe zastosowanie sztucznej inteligencji wymaga znajomości zarówno technologii generatywnej AI, jak i złożonego środowiska IT klienta. IBA Group zajmuje się tą częścią projektów, które są związane z integracją AI w tym środowisku. Data Monsters dostarcza wiedzę z zakresu GenAI. W rezultacie jesteśmy w stanie opracować rozwiązania GenAI dostosowane do konkretnych przedsiębiorstw. Dzięki Data Monsters, który ma status Elite Partner Nvidia, IBA Group oferuje klientom wdrażanie generatywnej AI na szeroką skalę w całej organizacji” – skomentował Tomasz Gołębiewski, Sales Director IBA Poland.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *