Rynek

IFS stawia na wizualizacje i analizy w obszarze CPM

System ERP szwedzkiego producenta zyskał nowe funkcje z zakresu zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa. Zmiany funkcjonalne dotyczą przede wszystkim obszaru wizualizacji danych oraz procesów biznesowych.

IFS stawia na wizualizacje i analizy w obszarze CPM
Źródło: IFS

Z oficjalnego komunikatu wynika, że oprogramowanie IFS CPM zostało opracowane we współpracy z nowym partnerem IFS – firmą VisionWaves. Moduł IFS CPM jest częścią zintegrowanego systemu IFS Applications. Jako taki jest w stanie integrować i agregować w czasie rzeczywistym informacje na temat efektywności biznesu na poziomie pojedynczych transakcji oraz całych strumieni zdarzeń. Według przedstawicieli firmy IFS wykorzystanie mechanizmów analityki na poziomie operacji biznesowych ma ułatwiać efektywne zarządzanie i optymalizację procesów, a także budowanie strategicznej wizji rozwoju organizacji.

Według zapowiedzi wbudowane w system kokpity menedżerskie uwzględniają wszystkie aspekty zarządzania – od planowania strategicznego po wydajność operacyjną. Oprogramowanie IFS CRM jest w stanie automatycznie priorytetyzować elementy wymagające szczególnej uwagi kadry zarządzającej. Częścią modułu IFS CPM są też predefiniowane zestawy typowych wskaźników biznesowych. Co ciekawe, rozwiązanie opiera się m.in. na doświadczeniach IFS w obsłudze sektora lotnictwa i obrony. Podobne mechanizmy mają być stopniowo wprowadzane także w innych aplikacjach pakietu IFS Applications.

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *